Życzenia urodzinowe dla 16 latki syna i córki, na 16 urodziny dla dziewczyny, chłopaka, przyjaciółki i wnuczki śmieszne

Życzenia urodzinowe dla 16 latki syna i córki, na 16 urodziny dla dziewczyny, chłopaka, przyjaciółki i wnuczki śmieszne

Krótkie życzenia na 16 urodziny dla córki i dziewczyny, dla syna i chłopaka, dla przyjaciółki i wnuczki śmieszne. Zyczenia na 16 urodziny dla wnuka i siostry. Życzenia urodzinowe dla córki i wnuczki, dla kolegi 16 latki, życzenia na urodziny dla 16 letniej córki i koleżanki, życzenia z okazji 16 urodzin śmieszne. Życzenia urodzinowe dla 16 letniego syna i corki, dla wnuczki na 16 latki, zyczenia urodzinowe na 16 stkę. Życzenia dla brata i wnuka, dla kolegi, życzenia urodzinowe 16 latka. Krótkie zyczenia na 16te urodziny dla przyjaciółki i chlopaka śmieszne, dla syna i koleżanki, dla siostry i córki, czego życzyć na 16 urodziny. Kartki z życzeniami, śmieszne życzenia urodzinowe dla brata i chłopaka, dla dziewczyny i córki na 16 urodziny, życzenia urodzinowe dla 16 latków.

Życzę Ci, abyś był odważną, odważną, odpowiedzialną, żywą, celową osobą, która dokładnie wie, czego chce. Niech wszystko będzie w twojej mocy i niech niebiosa wskażą ci właściwą drogę. Wszystkiego najlepszego, mój chłopaku!

Wnuczka taka jak ty to dar z nieba, który bardzo sobie cenię i pamiętam o tym za każdym razem, gdy się budzę, zwłaszcza w twoje 16 urodziny. Gratulacje, moja wnuczko! Kocham Cię.

Nieważne ile masz lat, zawsze pozostaniesz dla mnie moją małą dziewczynką, tą, która wywróciła mój świat do góry nogami i nauczyła mnie bycia dziadka. Wszystkiego najlepszego, moja droga wnuczko!

Droga córko, dziękuję Ci, że nauczyłaś mnie być matką i napełniłaś moje serce największą i najczystszą miłością na świecie. Jesteś moim największym skarbem i proszę Boga, abyś zawsze była ze mną, moja córko. Wszystkiego najlepszego z okazji 16 urodzin!

Gratulacje z okazji 16 urodzin mojej najmłodszej córki, która dołączyła do tej wspaniałej rodziny i przyniosła nam jeszcze więcej radości, niż mogliśmy sobie życzyć. Wszystkiego najlepszego moja droga!

Odkąd wyszłam za twojego ojca, zawsze marzyłam o posiadaniu pięknej córki, a Bóg spełnił to pragnienie, wkładając w moje ramiona najpiękniejszą dziewczynę. Wszystkiego najlepszego z okazji 16 urodzin! Jesteś i będziesz najcenniejszy ze wszystkiego, co mam.

Droga córko, dziś są twoje urodziny i chcę ci nie tylko pogratulować, ale także podziękować, że jesteś sobą. Jestem z ciebie dumny i chcę wykrzyczeć całemu światu, że jestem twoją mamą. Wszystkiego najlepszego z okazji 16 urodzin!

Drogi bracie, chcę, żebyś wiedział, że wszyscy w rodzinie są z ciebie dumni i chcą cię widzieć szczęśliwym. Wszyscy spotykamy się, aby dobrze się bawić świętując Twoje 16 urodziny i życząc Ci wielkiej miłości i szczęścia. Gratulacje!

Wiesz, że ja, twój ojciec, zawsze będę przy tobie, aby cię wysłuchać i dać radę, kiedy będziesz tego potrzebować. Nieważne ile masz lat, nigdy nie wstydź się do mnie zadzwonić, zawsze będę przy Tobie. Wszystkiego najlepszego, drogi synu!

Bez względu na to, co zrobisz lub powiesz, zawsze będę cię chronić i kochać, ponieważ miłość twojej matki nigdy nie znika. Wszystkiego najlepszego, mój drogi synu!

Drogi synu, życzę Ci wszystkiego najlepszego i dziękuję, że jesteś częścią mojego życia. Jesteś najpiękniejszą rzeczą, jaką mam. Wszystkiego najlepszego, synu!