Życzenia urodzinowe teksty

Uniwersalne, chrześcijańskie i piękne życzenia urodzinowe teksty śmieszne, dla dzieci uduchowione i pisane, slowa dla kolegi i mężczyzny tekstowe, dla piłkarza tekst. Śmieszne teksty na 18, 30 urodziny, 40, 50, 90 urodziny. Fajne teksty na urodziny, dla kolegi teksty życzeń urodzinowych na 90 urodziny. Uniwersalne i śmieszne teksty na życzenia urodzinowe, cytaty znanych osób, uniwersalne dla piłkarza tekst, cytaty z książek, dla mężczyzny śmieszne teksty na urodziny. Cytaty jako zyczenia urodzinowe gotowe teksty, treść i slowa. Podziękowania za tekst życzenia urodzinowe 33, 37, 38, 39, 42 dla mamy tekst. Proszę o życzenia urodzinowe teksty uniwersalne, cytaty z książek.

Życzenia urodzinowe teksty, śmieszne teksty na 18, 30, 40, 50 urodziny, życzeń urodzinowych

Przyjacielu, gratulacje z okazji urodzin. Życzę Wam wielu sukcesów w życiu i zdecydowanie zdrowia. Niech każdy nowy dzień przyniesie małe zwycięstwa i pozytywny nastrój, otoczy ciepłem, miłością i troską. Zawsze bądź tą samą szczerą i odnoszącą sukcesy osobą!

Niech twoje zdrowie będzie tak silne, jak twój charakter, niech sukces stanie się twoim stałym towarzyszem na drodze życia i niech Niech twoje zdrowie będzie tak silneoptymizm w twoich oczach nigdy nie zniknie.

Wszystkiego najlepszego, drogi tato! Pozdrawiam Cię z głębi serca, naszą troskliwą i wrażliwą, najbardziej oddaną i niezawodną osobą. Życzę doskonałego zdrowia i wigoru na długie lata, bezchmurnego nieba i spokoju. Żyj pełnią życia, niczego sobie nie odmawiaj!

Mój syn, z wielkim niepokojem życzę Wam dobrych osiągnięć w zawodzie, niech będzie więcej wspomnień z podróży, jasnych emocji, aby wszystkie Wasze najskrytsze marzenia i pragnienia się spełniły, a wszelkie kłopoty uniknęły!

Drogi dziadku, życzę, aby twoje zdrowie stało się silniejsze niż granit, ręce - aby były silne i zręczne. I niech każda chwila życia zaskoczy Cię pozytywnymi wydarzeniami i zmianami tylko na lepsze! Wszystkiego najlepszego!

Ulubiony teść, gratuluję urodzin i życzę niezłomnego charakteru, charyzmy, umiejętności podejmowania właściwych decyzji, mądrości, tolerancji, zdrowia, miłości, szczęścia, szczęśliwych rodzinnych wakacji, ekscytujących podróży, spełnienia cenionych pragnień i osiągania celów!

Mój słodki wnuk, awanturnik i fidget. Ile radości wnosisz do mojego życia! Niech więc twoje serce bije tylko ze szczęścia, uśmiech nigdy nie opuszcza twojej twarzy. Gratuluję urodzin i życzę dobrej zabawy, śmiechu i radości.

Drogi wnuku, życzymy Ci życia słodkiego jak ciasto, zabawnego jak z kreskówki, tak ekscytującego jak przejażdżka karuzelą! Dziel się wszystkimi cudownymi wydarzeniami i swoimi zmartwieniami ze swoimi bliskimi i pozwól, aby radość z tego wzrastała, a zmartwienia zostaną łatwo rozwiązane! Wszystkiego najlepszego!

Droga przyjaciółka, jesteś cudowną słoneczną osobą. Życzę, abyś przyciągał uwagę innych tylko pozytywnymi cechami i dobrymi uczynkami. Obyś był szczęśliwy w miłości, w swojej karierze i we wszystkich swoich przedsięwzięciach, ponieważ zasługujesz na prawdziwe szczęście!

Moja droga córko, w tym dniu wiele lat temu nakazałem najszczęśliwszej gwieździe świecić na niebie i co roku o tej porze modlę się do Boga, aby świeciła jaśniej i jaśniej. Niech jej światło prowadzi cię, moja córko, szeroką ścieżką życia.

Droga, miła i kochana synowa, życzę Ci wielkiego kobiecego szczęścia, aby Twój kochanek był zawsze przy Tobie i okrywał Cię kwiatami, nosił Cię w ramionach i dawał Ci chwile radości! Zawsze bądź zdrową, wesołą, młodą i pożądaną kobietą!