Ciekawe życzenia urodzinowe teksty

Ciekawe życzenia urodzinowe teksty

Uniwersalne, chrześcijańskie, piękne i ciekawe życzenia urodzinowe teksty śmieszne, dla dzieci uduchowione i pisane 39, 40, 42 lat, slowa dla kolegi i mężczyzny tekstowe, dla piłkarza tekst. Śmieszne i fajne teksty na na 18, 30, 40, 50, 90 urodziny, dla kolegi teksty życzeń urodzinowych na 18, 25, 90 urodziny. Uniwersalne i śmieszne teksty na życzenia urodzinowe, cytaty znanych osób, uniwersalne dla piłkarza, cytaty z książek, tekst, dla mężczyzny śmieszne teksty na urodziny. Cytaty jako ciekawe zyczenia urodzinowe gotowe, teksty, treść i slowa. Ciekawe życzenia urodzinowe 33, 35, 37, 38 dla mamy tekst. Proszę o życzenia urodzinowe teksty uniwersalne, cytaty z książek.

Przyjacielu, gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci wielu sukcesów w życiu i zdecydowanie zdrowia. Niech każdy nowy dzień przynosi małe zwycięstwa i pozytywny nastrój, otacza ciepłem, miłością i troską. Zawsze bądź tą samą szczerą i odnoszącą sukcesy osobą.

Niech Twoje zdrowie będzie tak silne, jak Twój charakter, niech sukces stanie się Twoim stałym towarzyszem na drodze życia i niech Twoje zdrowie będzie silne, a optymizm w Twoich oczach nigdy nie znika!

Wszystkiego najlepszego, drogi Tato! Pozdrawiam Cię z głębi serca, naszą troskliwą i wrażliwą, najbardziej oddaną i niezawodną Osobo. Życzę doskonałego zdrowia i wigoru na długie lata, bezchmurnego nieba i spokoju. Żyj pełnią życia, niczego sobie nie odmawiaj.

Mój Synu, z wielkią radością życzę Ci dobrych osiągnięć w zawodzie, niech będzie więcej wspomnień z podróży, jasnych emocji, aby wszystkie Twoje najskrytsze marzenia i pragnienia się spełniały, a wszelkie kłopoty znikały!

Drogi Dziadku, życzę, aby Twoje zdrowie stało się silniejsze niż granit, ręce - aby były silne i zręczne. I niech każda chwila życia zaskoczy Cię pozytywnymi wydarzeniami i zmianami tylko na lepsze. Wszystkiego najlepszego!

Ulubiony Teściu, gratuluję urodzin i życzę niezłomnego charakteru, charyzmy, umiejętności podejmowania właściwych decyzji, mądrości, tolerancji, zdrowia, miłości, szczęścia, szczęśliwych rodzinnych wakacji, ekscytujących podróży, spełnienia cennych dla Ciebie pragnień i osiągania celów!

Mój słodki Wnuku i Awanturniku! Ile radości wnosisz do mojego życia! Niech więc Twoje serce bije tylko ze szczęścia a uśmiech nigdy nie opuszcza Twojej twarzy. Gratuluję urodzin i życzę dobrej zabawy, śmiechu i radości.

Drogi Wnuku, życzymy Ci życia słodkiego jak ciasto, zabawnego jak z kreskówki, tak ekscytującego jak przejażdżka karuzelą. Dziel się wszystkimi cudownymi wydarzeniami i swoimi zmartwieniami ze swoimi bliskimi i pozwól, by radość z tego wzrastała, a zmartwienia zostaną łatwo rozwiązane. Wszystkiego najlepszego!

Droga Przyjaciółko, jesteś cudowną, słoneczną osobą. Życzę, abyś przyciągała uwagę innych tylko pozytywnymi cechami i dobrymi uczynkami. Obyś była szczęśliwa w miłości, w swojej karierze i we wszystkich swoich przedsięwzięciach, ponieważ zasługujesz na prawdziwe szczęście!

Moja droga Córko, w tym dniu wiele lat temu nakazałem najszczęśliwszej gwieździe świecić na niebie i co roku o tej porze modlę się do Boga, aby świeciła jaśniej i jaśniej. Niech jej światło prowadzi cię, moja Córko, szeroką ścieżką życia!

Droga, miła i kochana Synowo, życzę Ci wielkiego kobiecego szczęścia, aby Twój kochanek był zawsze przy Tobie i okrywał Cię kwiatami, nosił w ramionach i dawał Ci chwile radości! Zawsze bądź zdrową, wesołą, młodą i pożądaną kobietą!