Życzenia urodzinowe sms

Życzenia urodzinowe sms

Krótkie, śmieszne i gotowe teksty, ładne i poważne, piękne i religijne, ciekawe sms życzenia urodzinowe dla siostry i syna na sms proste, oficjalne i animacje, dla mężczyzny, na messengera, dla koleżanki, do wysłania śmieszne. Sms życzenia urodzinowe dla córki i siostry religijne, urodzinowy dla koleżanki, kolegi, babci, dla brata, czy wypada, cioci, chłopaka i chrześniaka, dla dzieci, faceta, urodziny dla mamy i męża, przez sms. Gotowe życzenia z okazji urodzin sms dla przyjaciela, teścia, szefowej i szefa, taty, dla tesciowej, wujka sms za darmo. Kartki sms, obrazki, do pobrania. Esemesy, życzenia krótkie na sms-a darmowe na urodziny dla niej, sms życzenia z okazji urodzin, śmieszne, gotowe, krótkie smsy urodzinowe. Sms na 18, 30, 40, 50 latka urodziny śmieszne. Proszę o fajne sms zyczenia urodzinowe dla księdza, żony, przyjaciółki, krotkie sms na telefon śmieszne, krótkie, z urodzinami sms.

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzymy, abyś zawsze był uczciwy, wierny, nigdy nie zapominał o swojej rodzinie i spotykał w życiu więcej dobrych ludzi.

Mężu, kocham Cię. Spieszę pogratulować Ci urodzin! Niech wszystkie niepowodzenia Cię omijają, a Twoja twarz świeci jasno i raduje się!

Głowo naszej rodziny, drogi Mężczyzno! Wszystkiego najlepszego! Niech Twój portfel będzie wypełniony banknotami, Twoja ukochana żona będzie przy Tobie, a dzieci będą się tylko radować.

Mój Drogi, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Chcę, aby wszystkie Twoje życzenia i marzenia się spełniły. Chcę, byś był najszczęśliwszy i zrobię wszystkoby tak było. Będzie dobrze, wierzę w to.

Gratulacje z okazji urodzin! Niech wszystko w Twoim życiu będzie tak, jak powinno być, aby wszystkie Twoje upragnione marzenia się spełniły. W końcu z taką wspaniałą osobą, jak Ty, Teściu, wszystko powinno być w porządku.

Mój wspaniały Teściu, gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci dobrego zdrowia, miłości i pokoju w małżeństwie. Niech Twoje życie będzie pomyślne i radosne.

Bracie, Kochanie, gratulacje z okazji Twojego dnia! Przez całe życie idziemy ramię w ramię na drodze ku naszym osiągnięciom. Niech więc ten ogień w Tobie nigdy nie gaśnie i będzie towarzyszył nawet w najgorszych chwilach. Wszystkiego najlepszego!

Przyjacielu, szczęśliwego dnia! Chcę, żeby Twoje kieszenie były wypełnione banknotami, nie tymi zwykłymi, ale zielonymi, abyś nie zaznał żalu w życiu, a szczęście przychodziło do Ciebie każdego dnia!

Drogi, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech dusza i serce będą otwarte na nową wiedzę, a w środku zawsze będzie spokój i pociecha. Nie bój się uczyć nowych rzeczy i dąż do ulepszeń. Zawsze będę tam, aby Ci pomóc.

Drogi, gratuluję i chcę powiedzieć ważne słowa. Wszystkie nasze kłótnie są drobiazgami w porównaniu z rozmiarem naszej miłości. Więc kłóćmy się mniej, aby nasza miłość stała się jeszcze większa. Wybacz mi wszystko. Kocham Cię!

Kociaczku, Króliczku, moja mała Wróżko, wszystkiego najlepszego, Siostrzyczko! Jesteś naszą prawdziwą małą czarodziejka. Niech Twoje życzenia zawsze się spełniają, zabawki nigdy się nie psują, a cukierki nigdy nie kończą.