Życzenia urodzinowe sms

Krótkie, śmieszne i gotowe teksty, ciekawe, ładne i poważne, piękne i religijne życzenia urodzinowe dla siostry i syna na sms proste, oficjalne i animacje, dla mężczyzny, na messengera, dla koleżanki, do wysłania śmieszne sms, dla siostry i córki, urodzinowy dla koleżanki, kolegi, babci, dla brata, czy wypada, cioci, chłopaka i chrześniaka, dla dzieci, faceta, urodziny dla mamy i męża, przez sms, dla przyjaciela, teścia, szefowej i szefa, taty, dla tesciowej, wujka sms za darmo. Kartki sms, obrazki, do pobrania. Esemesy, życzenia krótkie na sms-a darmowe na urodziny dla niej, życzenia z okazji urodzin, śmieszne, gotowe, krótkie smsy urodzinowe. Sms na 18, na 30 urodziny, 40, 50 latka urodziny śmieszne. Proszę o fajne zyczenia urodzinowe dla żony, przyjaciółki, krotkie sms na telefon śmieszne, krótkie, z urodzinami, dla księdza sms.

Życzenia urodzinowe sms, dla siostry, smsy na urodziny, księdza, zyczenia urodzinowe na sms, krótkie śmieszne

Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzymy, abyś zawsze był uczciwy, wierny, nigdy nie zapominał o swojej rodzinie i spotykał w życiu więcej dobrych ludzi.

Mężu, kocham cię! Pospieszę pogratulować ci urodzin! Niech wszystkie niepowodzenia cię ominą, a twoja twarz świeci jasno i raduje się.

Głowa naszej rodziny, drogi człowieku! Wszystkiego najlepszego! Niech twój portfel będzie wypełniony rachunkami, twoja ukochana żona będzie przy tobie, a dzieci będą się tylko radować.

Mój drogi, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Chcę, aby wszystkie nasze życzenia i marzenia się spełniły! Chcę, żebyś był najszczęśliwszy i zrobię dla tego wszystko! Będzie dobrze, wierzę w to!

Gratulacje z okazji urodzin! Niech wszystko w twoim życiu będzie tak, jak powinno być, aby plan wyszedł i spełnił się upragniony. W końcu taka wspaniała osoba, jak ty, teściu, wszystko powinno być w porządku!

Mój wspaniały teść, gratulacje z okazji urodzin. Życzę Wam dobrego zdrowia, miłości i pokoju w małżeństwie, niech wasze życie będzie pomyślne i pomyślne!

Bracie, kochanie, gratulacje z okazji twojego dnia. Przez całe życie idziemy ramię w ramię na drodze naszych osiągnięć. Niech więc ten ogień w tobie nigdy nie gaśnie i będzie towarzyszył nawet w najgorszych chwilach. Wszystkiego najlepszego!

Przyjacielu, szczęśliwego dnia! Chcę, żeby twoje kieszenie były wypełnione papierami, nie prostymi, ale zielonymi, abyś nie zaznał żalu w życiu, a szczęście przychodziło do Ciebie każdego dnia.

Drogi, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech dusza i serce będą otwarte na nową wiedzę, aw środku zawsze będzie spokój i pociecha. Nie bój się uczyć nowych rzeczy i dąż do ulepszeń. I zawsze będę tam, aby Ci pomóc.

Drogi, gratuluję i chcę powiedzieć ważne słowa. Wszystkie nasze kłótnie są drobiazgami w porównaniu z rozmiarem naszej miłości. Więc kłóćmy się mniej, aby nasza miłość stała się jeszcze większa. Wybacz mi za wszystko. Kocham Cię.

Kociak, króliczek, moja mała wróżka, wszystkiego najlepszego, siostrzyczko! Jesteś naszą prawdziwą małą czarodziejka. Niech Twoje życzenia zawsze się spełniają, zabawki nigdy się nie psują, a cukierki nigdy się nie kończą!