Życzenia urodzinowe śmieszne

Krótkie, najśmieszniejsze, dowcipne, zwariowane i młodzieżowe, nowoczesne, nastolatków, zajebiste, głupie, pomysłowe i szalone, odjazdowe, humorystyczne i odjechane, oryginalne, gotowe życzenia urodzinowe śmieszne dla przyjaciela, syna, chłopaka, na fb, kobietek, dziewczyny i męża, kuzynki, sms, dla babci, szwagierki, szefa i kuzyna, dla teścia, osiemnastkowe, bratowej, policjanta, śmieszne kolegi, dla mamy od córki, kumpla, niej, cioci na roczek, taty i dzieci, alkoholowe, dla chlopca, z jajem, o sexie, o alkoholu, dla ojca, wujka i wnuczki. Fajne, zabawne і wesołe, sto lat, mega śmieszne życzenia na urodziny, urodzinowe dla mężczyzny, dla kolegi z jajami, wulgarne, koleżanki z pracy, przyjaciółki, dla faceta, siostry, dzieci, szwagra, sms dla taty, brata i córki, dla ziecia od tesciowej, wujka, dziewczyny, dla żony od męża, dla przyjaciela, kobiety, sportowca, smsy, szefa, syna, szwagierki, dziewczynki, kuzyna, na messengera, dla strażaka, motocyklisty, sklepu, dla ziomka, mamy, piłkarza, teścia, dziadka, z jajem, e-kartki, informatyka, o starości, od mamy dla syna, z piwem. Graficzne pl życzenia urodzinowe śmieszne kartki i obrazki, gify, zdjęcia, teksty na urodziny dla faceta, brata, niego, kartka urodzinowa śmieszna grafika dla faceta, syna, niej, proszę o życzenia urodzinowe. Bardzo smieszne zyczenia urodzinowe dla siostry, przyjaciółki, dorosłych zapytaj, faceta, kolezanki, śmieszne cytaty życzenia dla, na 2, 12, 14, 15 urodziny, 16, 17, 18 urodziny osiemnastkę, 19, 20 urodziny, 21, 25 urodziny, 29, 30stke, 31, 33, na 35 urodziny, 36, 39, na 40 urodziny, 42, 43, 44, 45, na 50 urodziny, 55, 60, 70 latka urodziny zabawne dla mężczyzny, koleżanki, faceta, dla kobiet, przyjaciółki i dziewczyny, dla chłopaka, siostry. Życzenia śmieszne urodzinowe, wszystkiego najlepszego z okazji, w dniu urodzin śmieszne, dziękuje za życzenia urodzinowe smieszne.

Życzenia urodzinowe śmieszne, na 40 urodziny dla mężczyzny, śmieszne kartki, obrazki i gify urodzinowe, dla kolegi, faceta, dzieci, fajne, koleżanki, dla dorosłych zapytaj, siostry, wszystkiego najlepszego śmieszne, dla niej, na 18

Przyjacielu, gratulacje! Mamy nadzieję, że każdy dzień w Twoim życiu będzie jak święto. Życzymy, abyś znalazł odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Mamy nadzieję, że wszystkie Twoje decyzje będą prawidłowe. Niech najnowszy model iPhone'a będzie w Twojej kieszeni.

Przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Zawsze bądź pozytywnie nastawiony. Niech wszystko będzie fajne w twoim życiu osobistym. Niech nic nigdy się nie zepsuje. Zaparkuj swój osobisty helikopter na lotnisku i motocykl w garażu.

Bracie, dziś są twoje święto! Życzę Wam wyjazdu na święto tylko do najfajniejszych kurortów. Zawsze bądź młody duchem, aby wędrować jak w młodości.

Chcę, żebyś miał wszystko do pełnego szczęścia! Niech Twój jacht będzie na nabrzeżu. Niech karta kredytowa będzie nieograniczona. Niech na stole zawsze będzie tylko najlepsze jedzenie: herbata chińska, hamburgery tylko amerykańskie i oczywiście hiszpańskie wino, niemieckie kiełbaski, japońskie sushi i ukraiński smalec.

Czekaliśmy na Twoje urodziny! Chcemy życzyć Wam w tym ważnym dniu, aby reszta była zawsze fajna. Niech każda podróż będzie nierealistycznie fajna. Życzymy, abyś nigdy się nie zestarzał i aby rano nie bolała Cię głowa. Niech wiosna zawsze będzie w twojej duszy. Mamy nadzieję, że całe życie będzie słodkie, a tylko jedzenie będzie słone.

Urodziny, nie ziewać, łap pozdrowienia! Życzymy Wam wspaniałego bogactwa, niesamowitych chwil! Życzymy Wam częstego chodzenia z przyjaciółmi do baru i picia 16-letniej whisky. Niech piwo zawsze będzie w lodówce. Niech weekend zawsze będzie fajny. Niech szydło w tyłku nie pozwoli Ci żyć nudą.

W tym dniu zebraliśmy się tutaj, aby świętować Twoje urodziny! Wydaje mi się, że masz już wszystkie najcenniejsze i najważniejsze rzeczy, więc życzę Ci domu w Madrycie, jedzenia kebabów w każdy weekend i pływania w złocie. Niech zęby nie wypadną, włosy nie szarzeją, a zmarszczki nie pojawiają się.

Drogi przyjacielu, dziś jest dla Ciebie wielkie święto. Serdecznie życzymy zdrowia, jazdy Ferrari z muzyką, a wieczorami pijemy koktajle. Niech spełni się wszystko, co zaplanowano. Chcę, żeby twoje życie było jasne jak lampa błyskowa.

Przyjmij nasze gratulacje! Życzymy stolika z zawsze włoską pizzą i szwajcarską czekoladą, francuskimi rogalikami i szkocką whisky. Mamy nadzieję, że będziesz mieć dżina, który spełni Twoje najcenniejsze życzenia!

Wszystkiego najlepszego, moja piękna! Życzę, abyś był wolnym i cudownym ptakiem, który leci przez rozległe przestrzenie miłości i życia. Życzę Ci, abyś była dobrą i delikatną nimfą żyjącą w pięknym, bajkowym lesie, abyś była potężną, dobrą wiedźmą, zdolną oczarować każdego, życzę Ci, abyś był najlepszym aniołem stróżem dla wszystkich bliskich Ci osób. Niech książka twojego życia będzie piękna, zabawna i nieskończona, a ty w niej - najbardziej ulubiona postać dla każdego.

Gratulacje z okazji urodzin, boska, czarująco piękna i najlepsza kobieto. Życzę ci, abyś nie był ślimakiem na drodze życia, ale biegnij do celu jak wiatr, nie bój się być białą wroną, rób, co chcesz! Nie bądź tchórzliwym króliczkiem, bądź odważnym i potężnym wilkiem!