Śmieszne życzenia urodzinowe

Śmieszne życzenia urodzinowe

Krótkie, najśmieszniejsze, dowcipne, zwariowane i młodzieżowe, nowoczesne i gotowe, śmieszne życzenia urodzinowe nastolatków krótkie, zajebiste, głupie, pomysłowe i szalone, odjazdowe, humorystyczne i odjechane, oryginalne. Gotowe i śmieszne życzenia urodzinowe dla syna, dla przyjaciela, syna i chłopaka 19, 20, 21, 25, 29, 30 lat, na fb, kobietek, dziewczyny i męża, kuzynki, sms, dla babci, szefa i kuzyna, szwagierki, dla teścia, osiemnastkowe, bratowej, policjanta, śmieszne kolegi, dla mamy od córki, kumpla, niej, cioci na roczek, taty i dzieci, alkoholowe. Życzenia urodzinowe dla chłopca z jajem 55, 60, 70 latka, o sexie, o alkoholu, dla ojca i wujka. Życzenia urodzinowe wnuczki. Fajne, zabawne і wesołe, sto lat, mega śmieszne życzenia na urodziny 42, 43, 44, 45, 50 latka, urodzinowe dla mężczyzny, dla kolegi z jajami, wulgarne, koleżanki z pracy, przyjaciółki, dla faceta, siostry, dzieci, szwagra, sms dla taty, brata. Życzenia urodzinowe dla córki i ziecia od tesciowej, wujka, dziewczyny, dla żony od męża, dla przyjaciela, kobiety, sportowca, smsy, szefa, syna, szwagierki. Życzenia urodzinowe dla dziewczynki, kuzyna, na messengera, dla strażaka 31, 33, 35, 36, 39, 40 latka, motocyklisty, sklepu, dla ziomka, mamy, piłkarza, dla teścia, dziadka, z jajem, e-kartki, informatyka, o starości, od mamy dla syna, z piwem. Graficzne pl życzenia urodzinowe śmieszne dla niej kartki i obrazki, gify, zdjęcia, teksty na urodziny dla faceta, brata, niego, kartka urodzinowa śmieszna grafika dla faceta, syna, niej, proszę o życzenia urodzinowe. Bardzo smieszne zyczenia urodzinowe dla siostry, przyjaciółki, dorosłych zapytaj, faceta, kolezanki, śmieszne cytaty życzenia na 2, 12, 14, 15, 16, 17, 18 urodziny osiemnastkę. Życzenia na urodziny zabawne dla mężczyzny, koleżanki, faceta, dla kobiet, przyjaciółki i dziewczyny, dla chłopaka, siostry. Życzenia urodzinowe dla chlopca, wszystkiego najlepszego z okazji, w dniu urodzin śmieszne, dziękuje za życzenia urodzinowe smieszne.

Przyjacielu, gratulacje! Mamy nadzieję, że każdy dzień w Twoim życiu będzie jak święto. Życzymy, abyś znalazł odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Mamy nadzieję, że wszystkie Twoje decyzje będą prawidłowe. Niech najnowszy model iPhone'a będzie w Twojej kieszeni.

Przyjacielu, wszystkiego najlepszego! Zawsze bądź pozytywnie nastawiony. Niech wszystko w Twoim życiu osobistym toczy się pozytywnym torem. Niech nic nigdy się nie psuje. Zaparkuj swój osobisty helikopter na lotnisku, a motocykl w garażu.

Bracie, dziś jest Twoje święto! Życzę Ci wyjazdu na święta tylko do najfajniejszych kurortów. Zawsze bądź młody duchem, aby wędrować jak w młodości.

Chcę, żebyś miał wszystko, by żyć pełnią życia. Niech Twój jacht będzie na nabrzeżu. Niech karta kredytowa będzie nieograniczona. Niech na stole zawsze będzie tylko najlepsze jedzenie: herbata chińska, hamburgery tylko amerykańskie i oczywiście hiszpańskie wino, niemieckie kiełbaski, japońskie sushi i ukraiński smalec!

Czekaliśmy na Twoje urodziny! Chcemy życzyć Ci w tak ważnym dniu, aby wszystko było zawsze na miejscu. Niech każda podróż będzie nierealistycznie fajna. Życzymy, abyś nigdy się nie zestarzał i aby rano nie bolała Cię głowa. Niech wiosna zawsze będzie w Twojej duszy. Mamy nadzieję, że całe życie będzie słodkie, a tylko jedzenie będzie słone.

Dziś są Twoje urodziny, więc nie ziewaj, tylko łap pozdrowienia! Życzymy Ci wspaniałego bogactwa oraz niesamowitych chwil. Życzymy Ci częstego chodzenia z przyjaciółmi do baru i picia 16-letniej whisky. Niech piwo zawsze będzie w lodówce. Niech weekend zawsze będzie fajny. Niech szydło w tyłku nie pozwoli Ci żyć nudą.

W tym dniu zebraliśmy się tutaj, aby świętować Twoje urodziny! Wydaje mi się, że masz już wszystkie najcenniejsze i najważniejsze rzeczy, więc życzę Ci domu w Madrycie, jedzenia kebabów w każdy weekend i pływania w złocie. Niech zęby nie wypadają, włosy nie szarzeją, a zmarszczki nie pojawiają się na Twojej twarzy.

Drogi Przyjacielu, dziś jest Twoje wielkie święto! Serdecznie życzymy zdrowia, jazdy Ferrari z muzyką, a wieczorami picia koktajli. Niech spełni się wszystko, co sobie zaplanowałeś. Chcę, żeby Twoje życie było jasne jak lampa błyskowa.

Przyjmij nasze gratulacje! Życzymy stolika z zawsze włoską pizzą i szwajcarską czekoladą, francuskimi rogalikami i szkocką whisky. Mamy nadzieję, że będziesz mieć dżina, który spełni Twoje najcenniejsze życzenia.

Wszystkiego najlepszego, moja Piękna! Życzę, abyś była wolnym i cudownym ptakiem, który leci przez rozległe przestrzenie miłości i życia. Życzę Ci, abyś była dobrą i delikatną nimfą żyjącą w pięknym, bajkowym lesie, abyś była potężną, dobrą wiedźmą, zdolną oczarować każdego. Życzę Ci, abyś była najlepszym Aniołem Stróżem dla wszystkich bliskich Ci osób. Niech książka Twojego życia będzie piękna, zabawna i nieskończona, a Ty w niej - najbardziej ulubioną postać dla każdego czytelnika.

Gratulacje z okazji urodzin, boska, czarująco piękna i najlepsza Kobieto! Życzę Ci, abyś nie była ślimakiem na drodze życia, ale byś biegła do celu jak wiatr. Nie bój się być białą wroną, rób, co chcesz. Nie bądź tchórzliwym króliczkiem, bądź odważnym i potężnym wilkiem.