Życzenia urodzinowe poważne

Najpiękniejsze, piękne i krótkie życzenia urodzinowe poważne dla syna, religijne, krótkie i długie, dla mężczyzny i starszej osoby, dla szefa i kolegi, dla babci i cioci. Bardzo poważne życzenia urodzinowe poważne dla syna i mężczyzny, dla chłopaka i siostry, dla nauczycieli i szefowej. Poważne życzenia na 18, 40, na 50 urodziny, 60, 70 urodziny, 80 urodziny, sms poważne i mądre dla księdza. Najpiękniejsze i gotowe życzenia urodzinowe dla mężczyzny, piękne, poważne i religijne, życzę, dla faceta kartki, poważne życzenia urodzinowe dla córki, dla szefa i kolegi, dla babci i mamy, dla szefowej i szwagra. Bardzo poważne życzenia urodzinowe dla siostry długie, dla faceta i nauczycieli, życzenia urodzinowe poważne dla mamy i szefa, dla przyjaciela i brata, dla córki i męża, dla zięcia, na 18 urodziny dla chłopaka piękne, poważne i najpiękniejsze życzenia urodzinowe, ładne sms, poważne dla przyjaciela i księdza, dla chłopaka. Gotowe życzenia urodzinowe krótkie i ładne sms, powazne dla babci i cioci, życzenia na urodziny poważne i mądre. Życzenia urodzinowe na 18, 30 urodziny, 40, 50, na 60 urodziny, 80 lat, życzenia z okazji urodzin poważne kartki.

Życzenia urodzinowe poważne, na 50, 60, 80 urodziny dla mężczyzny i syna, dla córki i siostry, dla mamy i przyjaciela powazne i religijne

Kiedy jesteś blisko, serce bije sto razy szybciej, a ciało łatwo i beztrosko odrywa się od ziemi. Nieskończenie mój ulubiony, gratulacje! Niech uczucia miłości i życia będą silniejsze i ostrzejsze w każdej chwili urodzin.

Życzę Ci, abyś zawsze był takim tajemniczym mężczyzną, był magnesem na serca kobiet, pomysłową i pożądaną słodką bułeczką w czekoladzie! Chcę, żebyś nigdy nie cierpiał! Wszystkiego najlepszego!

Niech Twoje cele staną się bliżej Ciebie każdego dnia, życzę szczęśliwych i jasnych chwil w życiu, zdrowia i szczęścia w skali uniwersalnej! Wszystkiego najlepszego, moja droga!

Bardzo się cieszę, że spotkałem w swoim życiu osobę taką jak Ty. Życzę Ci, abyś zawsze pozostał tym samym niepoprawnym optymistą i naładował wszystkich swoją energią. Niech bliscy ludzie zawsze będą blisko Ciebie i nigdy Cię nie zdradzą! Życzę Ci wszystkiego najlepszego!

Przyjmij moje gratulacje z czystego serca i duszy! Życzę Ci łatwego i beztroskiego przejścia przez życie, nowymi przyjemnymi spotkaniami i jak największą ilością niespodzianek w swoim życiu! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Gratuluję urodzin, życzę Wam silnego ducha i ciała, abyście zawsze osiągali swoje cele, a marzenia zawsze się spełniały. Chcę, aby Bóg chronił ciebie i twoją rodzinę, abyś mógł żyć w zdrowiu i miłości. Bądź szczęśliwy!

Moja droga i najbardziej czarująca kobieto, gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała taką cudowną i piękną kobietą, przeżyła wiele szczęśliwych i niezapomnianych chwil, dobroci, szczęścia i bajecznej codzienności!

Patrząc w najczystsze i najbardziej ufne oczy, chcę, aby zło i oszustwo nigdy nie zepsuły twojej duszy. Niech wasi bliscy zawsze was wspierają, kochają i są dumni z waszych zwycięstw. Wszystkiego najlepszego!

Cóż, mój psotny, kolejny rok beztroski i szczęścia za sobą. Niech ten stan stanie się częścią Twojego życia i będzie Ci towarzyszył przez całą drogę. Niech spotykają się w życiu tylko zaufani przyjaciele, a życie będzie pełne nowych osiągnięć i wydarzeń!

Moja droga kobieto, gratuluję Ci urodzin i życzę jasnej ścieżki, na której spotkasz tylko wiernych ludzi, prawdziwych partnerów życiowych, którzy wspierają Cię we wszystkim. Zawsze bądź dobrą królową i nigdy nie rozpaczaj.

Zawsze bądź uśmiechniętą, wesołą i radosną dziewczyną. Ty, jak słońce, rozświetlasz wszystko dookoła pięknem i wdziękiem, spontanicznością i promiennym blaskiem w twoich oczach. Pozostań szczęśliwą dziewczyną przez całe życie. Wszystkiego najlepszego!