Poważne życzenia urodzinowe

Poważne życzenia urodzinowe

Najpiękniejsze, piękne i krótkie życzenia urodzinowe poważne dla syna, religijne, krótkie i długie, dla mężczyzny i starszej osoby, dla szefa i kolegi, dla babci i cioci. Bardzo poważne życzenia urodzinowe poważne dla syna i mężczyzny, dla chłopaka i siostry, dla nauczycieli i szefowej. Poważne życzenia na 40, 50, 60, 70, 80 urodziny, sms poważne i mądre życzenia urodzinowe dla księdza. Najpiękniejsze i gotowe życzenia urodzinowe dla mężczyzny, piękne, poważne i religijne, życzę, dla faceta kartki, poważne życzenia urodzinowe dla córki, dla szefa i kolegi, dla babci i mamy, dla szefowej i szwagra. Bardzo poważne życzenia urodzinowe dla siostry długie, dla faceta i nauczycieli. Życzenia urodzinowe poważne dla mamy i szefa, dla przyjaciela i brata, dla córki i męża, dla zięcia,na 18 urodziny dla chłopaka piękne, poważne i najpiękniejsze życzenia urodzinowe, ładne sms, poważne dla przyjaciela i księdza, dla chłopaka. Gotowe życzenia urodzinowe krótkie i ładne sms, powazne dla babci i cioci, gotowe życzenia na urodziny poważne i mądre. Życzenia urodzinowe na 30, 50, 60, 70, 80 lat, życzenia z okazji urodzin poważne kartki.

Kiedy jesteś blisko, serce bije sto razy szybciej, a ciało łatwo i beztrosko odrywa się od ziemi. Mój nieskończenie ukochany Mężyczno, gratulacje! Niech uczucia miłości i życia będą silniejsze i ostrzejsze w każdym momencie Twoich urodzin.

Życzę Ci, abyś zawsze był takim tajemniczym mężczyzną, magnesem na serca kobiet, pomysłową i pożądaną słodką bułeczką w czekoladzie. Chcę, żebyś nigdy nie cierpiał. Wszystkiego najlepszego!

Niech Twoje cele przybliżają się do Ciebie z każdym dniem, życzę szczęśliwych i jasnych chwil w życiu, zdrowia i szczęścia w skali uniwersalnej. Wszystkiego najlepszego, moja Droga!

Bardzo się cieszę, że spotkałem w swoim życiu osobę taką jak Ty. Życzę Ci, abyś zawsze pozostał tym samym niepoprawnym optymistą i naładował wszystkich swoją energią. Niech bliscy ludzie zawsze będą blisko Ciebie i nigdy Cię nie zdradzą. Życzę Ci wszystkiego najlepszego!

Przyjmij moje gratulacje z czystego serca i duszy. Życzę Ci łatwego i beztroskiego przejścia przez życie, nowych przyjemnych spotkań i jak największej ilości niespodzianek w swoim życiu. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Gratuluję urodzin, życzę Ci silnego ducha i ciała, abyś zawsze osiągał swoje cele, a Twoje marzenia zawsze się spełniały. Chcę, aby Bóg chronił Ciebie i całą Twoją rodzinę, byś mógł żyć w zdrowiu i miłości. Bądź szczęśliwy!

Moja droga i najbardziej czarująca Kobieto, gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci, abyś na zawsze pozostała taką cudowną i piękną kobietą, przeżyła wiele szczęśliwych i niezapomnianych chwil, dużo dobroci, szczęścia i bajecznej codzienności.

Patrząc w najczystsze i najbardziej ufne oczy, chcę, aby zło i oszustwo nigdy nie zepsuły Twojej duszy. Niech Twoi bliscy zawsze Cię wspierają, kochają i są dumni z Twoich zwycięstw. Wszystkiego najlepszego!

Cóż, mój Psotniku, kolejny rok beztroski i szczęścia za Tobą. Niech ten stan stanie się częścią Twojego życia i będzie Ci towarzyszył przez całą dalszą życiową drogę. Niech spotykają Cię w życiu tylko zaufani przyjaciele, a życie będzie pełne nowych osiągnięć i wydarzeń!

Moja droga Kobieto, gratuluję Ci urodzin i życzę jasnej ścieżki, na której spotkasz tylko wiernych ludzi, prawdziwych partnerów życiowych, którzy wspierają Cię we wszystkim. Zawsze bądź dobrą królową i nigdy nie rozpaczaj.

Zawsze bądź uśmiechniętą, wesołą i radosną dziewczyną. Ty, jak słońce, rozświetlasz wszystko dookoła pięknem i wdziękiem, spontanicznością i promiennym blaskiem Twoich oczu. Pozostań szczęśliwą dziewczyną przez całe życie. Wszystkiego najlepszego!