Życzenia urodzinowe dla chrzestnego ojca

Śmieszne życzenia urodzinowe dla chrzestnego ojca od matki chrzestnej, życzenia na 50, 70 urodziny dla ojca chrzestnego, życzenia imieninowe na urodziny dla chrzestnego, zyczenia z okazji urodzin.

Życzenia urodzinowe dla chrzestnego ojca, zyczenia od matki chrzestnej, życzenia na 50, 70 urodziny dla ojca chrzestnego, życzenia imieninowe na urodziny

Umiłowany ojcze chrzestny, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zawsze bądź taki słoneczny, uduchowiony i mądry. Bądź kochany i pozwól, aby komfort i ciepło zawsze były obecne w Twoim domu. Niech każdy dzień będzie wypełniony jasnymi kolorami i świetnym nastrojem. Zdrowie, szczęście i niesamowita miłość!

Mój ulubiony ojcze chrzestny! W twoje urodziny życzę szczęścia, pomyślności i dobrych relacji rodzinnych. Dziękuję za miłość i wsparcie w trudnych chwilach, za niezbędne rady, za radość, jaką mi dałeś. Niech twoja ścieżka życiowa będzie udana i interesująca.

Drogi ojcze chrzestny, spieszę pogratulować ci urodzin. Nie trzeba liczyć lat, niech każdy dzień będzie jasny i radosny. Nie trać ducha i nie przestawaj marzyć! Jesteś dla mnie bardzo ważny!

Mój ukochany ojcze chrzestny! Wszystkiego najlepszego! Serdecznie życzę wielu sukcesów, powodzenia i wielu szczęśliwych wydarzeń, wspaniałego nastroju, prawdziwej romantycznej miłości, doskonałego zdrowia i dobrobytu. Niech wszystkie Twoje marzenia i umiłowane pragnienia jak najszybciej się spełnią, niech troska, miłość, wsparcie bliskich, drogich ludzi i dobrych wiernych przyjaciół nieustannie Cię otaczają.

Ojcze chrzestny, gratulacje z okazji urodzin! Życzę powodzenia we wszystkim, pomyślności, rozwoju i osiągnięć. Bądź pracowity, wytrwały i zdrowy, atrakcyjny i kochany. Chcę, żebyś dostał wszystko, czego chcesz. Bądź szczęśliwy!

Ojcze chrzestny, gratuluję ci urodzin! Niech wasze rodzinne ognisko napełni się nowymi emocjami, czułymi uczuciami, troską i zaufaniem. Życzę zdrowia, wielu kolorowych chwil, ogromnych zysków i pozytywnych notatek na każdy dzień. Niech odpoczynek zawsze będzie przyjemny i znaczący, praca nie będzie ciężarem, a spotkania zawsze ciepłe i szczere. Gratulacje!

Mój ukochany i drogi ojcze chrzestny, przyjmij pozdrowienia od matki chrzestnej. W twoje urodziny życzę silnej siły i doskonałego zdrowia, szacunku i dobrego nastroju, powodzenia w drodze do celów, szczerej radości serca i nieziemskiego szczęścia duszy.

Ojcze chrzestny, tak dużo dla nas robisz. Życzymy Wam nieskończonego zdrowia, sukcesów i szczerej miłości. Niech życie będzie dla Ciebie łatwe i proste. Bądź równie odważny i miły! Nigdy się nie poddawaj. Jesteśmy z Tobą!

Mój drogi ojcze chrzestny, zebraliśmy się ponownie na bardzo przyjemną okazję! Szkoda, że ​​urodziny zdarzają się tylko raz na 12 miesięcy. Bądź silny i zdrowy, wesoły i bogaty, kochany i szczęśliwy. Życzę Wam wysyłania wszystkich dużych i małych problemów do innej Galaktyki i codziennego łapania szczęścia na progu!

Drogi i ukochany ojcze chrzestny! Wszystkiego najlepszego! Życzę ci zbliżania się do celu bez zwalniania! Zmień stare mieszkanie na nowe, większe i lepsze, stary samochód na nowe i kochaj żonę i dzieci takimi, jakie są! Bądź zdrowy i energiczny przez wiele lat!

Mam szczęście z tobą, ojcze chrzestny! Jesteś hojną, miłą i przyjazną, piękną, inteligentną i elastyczną osobą! Gratulacje z okazji urodzin! Zawsze taki bądź!