Nietuzinkowe życzenia urodzinowe cytaty

Nietuzinkowe życzenia urodzinowe cytaty

Krótkie, mądre i piękne nietuzinkowe życzenia urodzinowe cytaty religijne i z książek, złote i mądre życzenia urodzinowe, myśli na urodziny syna cytaty. Cytaty urodzinowe dla przyjaciela i koleżanki z sentencją, dla mężczyzny i dziecka, cytaty do życzeń urodzinowych. Sentencje urodzinowe dla przyjaciółki, nietuzinkowe życzenia urodzinowe, śmieszne cytaty na 30, 40, 60 urodziny, życzenia urodzinowe ładne cytaty sentencje. Cytaty i sentencje na urodziny syna, życzenia na 18, 50 urodziny, cytaty urodzinowe aforyzmy, dla przyjaciela i mężczyzny. Życzenia urodzinowe dla córki, sentencje z cytatem, dla siostry, dziecka i córki cytaty. Krótkie zyczenia urodzinowe mądre cytaty i aforyzmy religijne. Ładne, mądre i piękne cytaty na życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i mężczyzny, dla koleżanki cytaty jako życzenia urodzinowe. Sentencja urodzinowa, cytaty na urodziny z książek, cytaty z okazji urodzin, mądre i złote myśli.

Drogi Człowieku, niech świt przyniesie Ci nadzieję i napełni Cię energią, mój pocałunek doda pewności siebie, dni radują Cię sukcesami, wydarzenia dają harmonię, a gwiazda szczęścia oświetli Twoje ścieżki prowadzące do szczęścia i marzeń. Wszystkiego najlepszego, mój drogi Człowieku!

W tym cudownym dniu życzę Ci pozostania tą samą wrażliwą i szczerą osobą. Niech Twoje zdrowie tylko się wzmacnia, dobrobyt materialny wzrasta, a miłość staje się coraz bardziej wielka! Wszystkiego najlepszego, mój drogi Przyjacielu!

Dzisiaj jest szczęśliwy dzień, Twoje urodziny. Jest to okazja, aby Cię pozdrowić i życzyć wszystkiego najlepszego. Korzystając z okazji, życzymy Ci, moje dziecko, szczęścia i zdrowia. Obyś zawsze miał szczęście, a szczęście zawsze będzie po Twojej stronie. Nie zapomnij o swoich przyjaciołach, a oni na pewno nigdy o Tobie nie zapomną. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Śpieszę życzyć mojemu synowi siły, odwagi, cierpliwości i twórczego nastroju. Pragnę Cię przytulić i powiedzieć, że jesteś najlepszy!

Moja Duszo, moje Dziecko! Jak szybko minął czas, w którym dorastałeś. Wkrótce wszystkie drzwi otworzą się przed Tobą, wybierz właściwą ścieżkę. Życzę Ci samych dobrych wyborów, niepopełniania lekkomyślnych działań i błędów. Bądź uczciwy, wierny, sprawiedliwy i mądry, wszystkiego najlepszego!

Na tych cudownych wakacjach chcę Ci podarować cały świat, który wciąż jest dla Ciebie tak wielki, ale tak szczęśliwy z powodu Twojego wyglądu. Masz tyle lat, ale tak dużo już wiesz i szybko uczysz się wszystkiego nowego, niech wszystko będzie dla Ciebie łatwe i niech nic Cię nie denerwuje!

Moja droga Przyjaciółko, w Twoje urodziny życzę nieskończonej serii szczęśliwych chwil, niekończącego się strumienia gratulacji i komplementów, gór długo oczekiwanych prezentów i niesamowitych niespodzianek, ogromnego morza szczęścia i bezdennego oceanu miłości.

Jesteś jak magiczna róża: z przyjemnością gratuluję Ci dzisiejszych urodzin! Niech każde tajemne życzenie, każde cudowne marzenie się spełnia, niech miłość zawsze ogrzewa duszę.

Moja droga Córko, stałaś się całkiem dorosła, tak zdeterminowana i niezależna. Jestem wdzięczny Bogu za to, że mi Cię dał. Życzę Ci, abyś zawsze była taka szczęśliwa, piękna, kochana i zdrowa, wesoła, otwarta i szczera!

Życzę Ci morza pozytywności i oceanu pragnień, szybkiego rozwoju kariery i kompetencji zawodowych, pozytywności i impulsów twórczych, sukcesów we wszystkich zaplanowanych planach, droga Siostro!

Moja droga Kobieto, gratulacje z okazji urodzin! Niech anioł chroni Cię przed przeciwnościami losu i wskaże Ci tylko właściwą drogę, a Pan wynagrodzi Cię energią i entuzjazmem. Życzę Ci setek szlachetnych i dobrych uczynków, od których Twa dusza napełni się ciepłym światłem słonecznym.