Życzenia urodzinowe cytaty

Krótkie, mądre i piękne życzenia urodzinowe cytaty religijne i z książek, złote i mądre myśli na urodziny syna cytaty. Cytaty urodzinowe dla przyjaciela i koleżanki z sentencją, dla mężczyzny i dziecka, cytaty do życzeń urodzinowych. Sentencje urodzinowe dla przyjaciółki, śmieszne życzenia urodzinowe, śmieszne cytaty na 30 urodziny, 40, 60 urodziny, podziękowania za życzenia urodzinowe ładne cytaty sentencje. Cytaty i sentencje na urodziny syna, życzenia na 18, 50 urodziny, cytaty urodzinowe aforyzmy, dla przyjaciela i mężczyzny. Życzenia urodzinowe sentencje z cytatem, dla siostry, dziecka i córki cytaty. Krótkie zyczenia urodzinowe mądre cytaty i aforyzmy religijne. Ładne, mądre i piękne cytaty na życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i mężczyzny, dla koleżanki cytaty jako życzenia urodzinowe. Sentencja urodzinowa, śmieszne podziękowania za życzenia urodzinowe cytaty na urodziny z książek, cytaty z okazji urodzin, mądre i złote myśli.

Życzenia urodzinowe cytaty, zyczenia i sentencje z książek, śmieszne cytaty na 30, 50 urodziny syna, cytaty na urodziny

Drogi człowieku, niech świt przyniesie Ci nadzieję i napełni Cię energią, mój pocałunek doda pewności siebie, dni radują się sukcesami, a wydarzenia dają harmonię, niech gwiazda szczęścia oświetli Twoje ścieżki prowadzące do szczęścia i marzeń. Wszystkiego najlepszego, mój drogi człowieku!

W tym cudownym dniu życzę Wam pozostania tą samą wrażliwą i szczerą osobą. Niech wasze zdrowie tylko się wzmocni, dobrobyt materialny tylko wzrośnie, a miłość stanie się coraz bardziej! Wszystkiego najlepszego mój drogi przyjacielu!

Dzisiaj jest szczęśliwy dzień! Twoje urodziny! Jest to okazja, aby was pozdrowić i życzyć wszystkiego najlepszego! Korzystając z okazji, życzymy Ci, moje dziecko, szczęścia i zdrowia! Obyś zawsze miał szczęście, a szczęście zawsze będzie po twojej stronie. Nie zapomnij o swoich przyjaciołach, a oni na pewno nigdy o tobie nie zapomną! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Śpieszę życzyć synowi siły, odwagi, cierpliwości i twórczego nastroju, chcę go przytulić i powiedzieć, że jest najlepszy!

Moja dusza, moje dziecko! Jak szybko nadszedł czas, kiedy dorastałeś! Wkrótce wszystkie drzwi otworzą się przed tobą, wybierz właściwą ścieżkę. Życzę wam dobrego wyboru, nie popełniania lekkomyślnych działań i błędów! Bądź uczciwy, wierny, sprawiedliwy i mądry, wszystkiego najlepszego!

Na tych cudownych wakacjach, chcę Ci podarować cały świat, który wciąż jest dla Ciebie tak wielki, ale tak szczęśliwy z powodu Twojego wyglądu! Masz jeszcze tyle lat, ale tak dużo wiesz i szybko uczysz się wszystkiego nowego, niech wszystko będzie ci łatwo dane i nic cię nie denerwuje!

Moja droga przyjaciółka, w twoje urodziny życzę nieskończonej serii szczęśliwych chwil, niekończącego się strumienia gratulacji i komplementów, gór długo oczekiwanych prezentów i niesamowitych niespodzianek, ogromnego morza szczęścia i bezdennego oceanu miłości!

Jesteś jak magiczna róża: z przyjemnością gratuluję Ci dzisiaj urodzin! Niech każde tajemne życzenie, każde cudowne marzenie się spełni, niech miłość zawsze ogrzewa duszę!

Moja droga córko, stałaś się całkiem dorosła, tak zdeterminowana i niezależna. Jestem wdzięczny Bogu za to, że mi cię dał. Życzę Ci, abyś zawsze była taka szczęśliwa, piękna, kochana i zdrowa, wesoła, otwarta i szczera.

Życzę Ci morza pozytywności i oceanu pragnień, szybkiego rozwoju kariery i kompetencji zawodowych, pozytywności i impulsów twórczych, sukcesów we wszystkich zaplanowanych planach, droga siostro!

Moja droga kobieto, gratulacje z okazji urodzin! Niech anioł ochroni cię przed przeciwnościami losu i wskaże ci tylko właściwą drogę, a Pan wynagrodzi cię energią i entuzjazmem. Życzę Wam setek szlachetnych i dobrych uczynków, od których duszę napełni ciepłym światłem słonecznym!