Życzenia urodzinowe, imieninowe, dla kuzynki

Życzenia urodzinowe, imieninowe, dla kuzynki

Mądre i ładne od serca, piękne i gotowe, wzruszające i krótkie życzenia urodzinowe imieninowe, śmieszne i poważne dla koleżanki i mężczyzny kartki, dla dziecka i faceta, dla księdza. Życzenia urodzinowe dla chłopca, dla teściowej i ukochanego na 60, 70, 75, 80 lat, dla dziewczynky 10 lat i dla dziadka. Życzenia urodzinowe religijne dla szwagierki, sms urodzinowe szczere, dla taty i faceta 85, 90, 100 lat. Sportowe i długie, męskie i darmowe, oryginalne i proste, fajne i krótkie, najpiękniejsze i śmieszne. Życzenia urodzinowe inteligentne dla mezczyzny, imieninowe dla mamy i kolegi poważne na 20, 25, 30 lat, dla siostry i najlepszej przyjaciółki na fb, dla dzieci i męża, dla cioci i babci refleksyjne, dla kobiety i mamy, dla szefa i kuzynki, dla narzeczonego i faceta zboczone, dla teścia i bratowej, dla niej i niego, nauczyciela z tortem, do wydruku. Gotowe życzenia na urodziny inteligentne, piękne słowa i kartki 35, 36, 40, 50 lat, śmieszne teksty i gify, krótkie i zaskakujące życzenia dla 1, 2, 3, 4, 5 lat. Życzenia na urodziny imieninowe, krótkie dla mężczyzny i dziewczyny, poważne i z jajem, od chrzestnej, dedykacja na urodziny dla dziewczynki i siostry, dla szefowej i kolegi śmieszne, dla mężczyzny i syna od mamy poważne, gify dla niego, sto lat gify smieszne. Życzenia urodzinowe najładniejsze dla wnuczki 6, 12, 9 lat, dla fryzjera i faceta. Nietypowe, proste i najpiękniejsze, najładniejsze i cieple, spóźnione i śmieszne, z jajem dla brata i chłopaka na fb, faine i nieoklepane życzenia urodzinowe sms i gify, dla taty i nastoletniej dziewczyny, dla dorosłego syna od matki. Życzenia urodzinowe dla przyjaciela na fb od serca na 10, 11, 14, 16, 18 lat, dla żony i kolezanki na fb, dla szwagra krótkie, dla nastolatków i przyjaciółki śmieszne od serca zapytaj, mądre życzenia urodzinowe dla kolegi i wnuczki na roczek, kartka urodzinowa. Życzliwe i cudowne, wzruszające życzenia urodzinowe, mądre, muzyczne i wesołe, poważne i najlepsze, piekne i proste.

Jestem pewien, że nic nas nigdy nie rozdzieli. W tym dniu życzę Ci czułości, troski i dobroci. Wszystkiego najlepszego, Kochanie!

Mój ukochany, cenny Mężu! Gratuluję urodzin i życzę Ci pozostania najwspanialszą osobą w moim życiu do końca naszych dni. Bardzo Cię kocham i marzę, aby nasza rodzina zawsze była silna i kochająca, taka jaką jest teraz. Całuję Ciebie i Twoich rodziców, którzy dali mi taki cud jak Ty. Gratulacje!

Dziękuję Ci za wszystko co robisz. Życzę Ci, abyś nigdy nie poddawał się na drodze do osiągnięć, uśmiechał się dużo i szeroko i widział we wszystkim dobro. Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi Ojcze, wszystkiego najlepszego! Życzę życzliwości, uniwersalnej mądrości i heroicznego zdrowia.

Jesteś najbardziej niesamowitym i inspirującym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Dziękuję za pomoc i wsparcie w moim życiu. Życzę Ci, abyś śmiało i pewnie szedł przez życie. Wszystkiego najlepszego, mój ukochany Bracie!

Wszystkiego najlepszego, mój niesamowity Tato! Chcę, aby Twoje niesamowite życie było jak piękny samolot, który może wspinać się na różne poziomy szczęścia, nurkować w nierealistycznie delikatnych chmurach i spoglądać na wspaniały świat z różnych perspektyw.

Drogi Dziadku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bardzo Cię kocham i nie chcę, żebyś tylko wspominał minione lata, ale przede wszystkim prowadził pełne wydarzeń życie. Bądź zdrowy i aktywny przez co najmniej kolejnych sto lat - niech wszystko, co zaplanowane, zostanie zrealizowane. Tak bardzo potrzebuję Twojej mądrości i dobrego uśmiechu, który rozgrzewał mnie w dzieciństwie.

Niech wokół Ciebie będzie więcej wspaniałych ludzi, takich jak Ty - szczerych i wrażliwych. Wszystkiego najlepszego, moja Przyjaciółko! Pamiętaj, marzenia rodzą się tylko po to, by je spełniać, a niemożliwe po prostu nie istnieje.

Wszystkiego najlepszego, moja droga Córko! Niech wszystkie radości życia, wszystkie dobra ludzkie, wszystkie łaski Nieba spadną na Ciebie deszczem radości, abyś piękna i kwitnąca, miła i łagodna, utalentowana i odnosząca sukcesy kobieta, o czystej, otwartej duszy, kochającym sercu i radosnym uśmiechu podążała ku swoim marzeniom.

Żona to słowo, które porusza duszę i nie pozostawia obojętnym, szczególnie w dniu, w którym ukochana żona ma swój dzień w roku. Moja droga Kobieto, bądź delikatna, promienna i nieporównywalna, odnosząca sukcesy w karierze, kochana i pożądana w domu. Nie przestawaj mnie zachwycać swoją obecnością, miłością i oddaniem!

Wszystkiego najlepszego, moja urocza Mamo! Niech Twoja cudowna dusza, zainspirowana bajkową miłością, będzie mogła osiągać niesamowite wyżyny i niezrozumiałe szczęście, gdy przed oczami otwierają się widoki życia i jasne chwile z nierealnego szczytu sukcesów i osiągnięć.