Życzenia na urodziny, normalne, dedykacja

Życzenia na urodziny, normalne, dedykacja

Najlepsze i ładne, fajne i piękne, wyjatkowe i mądre życzenia urodzinowe. Krótkie i śmieszne sms życzenia na urodziny dla mamy i koleżanki śmieszne 25, 41, 45, 50 lat, dla dziecka i przyjaciółki, dla dziecka i taty, dla chłopaka i faceta, dla mężczyzny i dziewczyny, dla córki i cioci, dla przyjaciółki i męża. Życzenia na urodziny dla przyjaciela i brata ładne i wesołe. Fajne gify, normalne i piękne, wzruszające życzenia urodzinowe, eleganckie, śmieszne i piękne, krótkie i mądre. Życzenia dla dorosłego syna i kartki na 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 lat urodziny krótkie i poważne z jajem, od rodziców, dla koleżanki z pracy, śmieszne kartki urodzinowe, obrazki z życzeniami na urodziny i gify dla mężczyzny, religijne od chrzestnej, gify dla dziewczyny. Życzenia urodzinowe dla córki od mamy 15, 16, 17, 18, 20 lat, mądre dla przyjaciółki i chłopaka, dla siostry i kolegi, dla męża i faceta, dla taty śmieszne, dla mamy i kumpla, dla brata i kobiety, dla cioci i zięcia zapytaj. Sms i gify, powazne i piekne, długie i krótkie, smieszne super zyczenia na 30, 31, 34, 35 lat. Życzenia na urodziny poważne i krotkie, smieszne i religijne, dla niej i kobiet, dla mamy i chłopaka, dla niego i syna, dla chrześniaka i siostry, dla wnuczki i chrzesnicy, od matki chrzestnej. Życzenia urodzinowe dla chłopca i kobiety 40, 51, 55, 59, 60 lat dla taty i faceta, dla męża i mamy, dla najlepszej przyjaciółki i koleżanki, dla cioci i dziecka dla rodziców, dla babci i kobiecie, od chrzestnego i cioci. Życzenia urodzinowe dla dziewczynki i córki, dla siostrzenicy. Życzenia urodzinowe z jajem na 40, 45, 50, 60, 95, 100 urodziny, śmieszne i krótkie, na wesoło, życzenia na 100 letnie urodziny, dla kobiety i dziewczyny, gify dla wnuka i kobietek, na jubileuszowe ladne i piękne, na roczek, dla szkoły z przesłaniem.

Wszystkiego najlepszego, Kochanie! Podróżuj, marz więcej, wciąż na nowo zakochuj się w życiu, bo jest takie piękne, i zawsze Ci pomogę.

Uśmiechaj się nie tylko dzisiaj. Zawsze chcę widzieć Twój uśmiech, bo jest piękny. Znajdź więcej powodów do radości. Wszystkiego najlepszego!

Moja Dziewczyno, gratulacje! Niech Twoje życie będzie kolorowe, jak pisaki, a szczęście będzie Twoim stałym towarzyszem.

Moi drodzy, wszystkie nasze chwile zachowuję w pamięci i jestem pewien, że będziemy ich mieć jeszcze bardzo dużo. Wszystkiego najlepszego! Kochajcie, twórzcie, podejmujcie ryzyko.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi Bracie, z którym dorastałem! Dziękuję, że dzięki Tobie moje dzieciństwo było jasne i niezapomniane. Życzę wszystkiego najlepszego, drogi Bracie!

Gratulacje z okazji urodzin! Życzę Ci więcej kolorowych dni i magicznych nocy, prawdziwej miłości i oczywiście zdrowia. Niech pomysł i niezwykła kreatywność będą obecne we wszystkich Twoich działaniach. Jesteś niesamowicie ambitnym facetem, dlatego na pewno osiągniesz wszystkie swoje cele.

Tato, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci prawdziwej przyjemności z niesamowicie szczęśliwego życia: odpoczywania tylko z dala od trosk, kołysania się powoli na hamaku w spokoju, delektując się drinkiem radości w promieniach olśniewającej miłości i oddychając pełną mocą wszechobecnym i pachnącym szczęściem.

Wszystkiego najlepszego, Synu! Życzę Ci mądrości w trudnych sytuacjach życiowych, wrażliwości na bliskich, powodzenia w osiąganiu celów. Niech przeznaczenie zadowala Cię codziennie nowymi możliwościami, aby w życiu nie było miejsca na nudę i lenistwo.

Drogi Dziadku, jesteś nie tylko patriarchą naszej wspaniałej rodziny, ale także źródłem mądrości, życzliwości i serdeczności. Życzę Ci, abyś zachowywał pozytywny nastrój, stanowił mocny mur dla wszystkich swoich bliskich i pozostał w swojej duszy odważnym chuliganem zdolnym do rycerskich i szalonych czynów. Bądź zdrowy, Dziadku. Wszystkiego najlepszego!

Droga Mamo, jako rodzina gratulujemy Ci urodzin! Serdecznie dziękujemy za komfort, który nam stwarzasz i za Twoją bezgraniczną miłość. Niech Twoje kobiece szczęście i spokój ducha będą równie nieograniczone. Bądź zawsze zdrowa, odnosząca sukcesy i kochana, droga Mamo.

Siostro, chcę, żebyś była legislatorem mody, pochwal się swoimi strojami, podniecaj rywali i pobudzaj wyobraźnię facetów. Wszystkiego najlepszego, moja piękna Siostrzyczko! Życzę również, abyś zawsze była prognostykiem pogody dla swojej duszy i ustanawiała dla niej słoneczną pogodę bujnie kwitnącymi kwiatami, śpiewem ptaków i migotaniem magicznej tęczy.