Zabawne życzenia urodzinowe

Zabawne życzenia urodzinowe

Krótkie zabawne życzenia urodzinowe dla koleżanki i kolegi, dla przyjaciółki i mężczyzny, dla chlopaka i teścia. Zabawne życzenia urodzinowe dla dorosłych 18, 20, 30 lat, dla szwagra i brata animacje, dla szwagierki i dzieci, dla mamy i babci. Zabawne życzenia urodzinowe dla dorosłych, cioci i kuzynki 40, 50, 60 lat, dla szefa i taty, dla teściowej i żony. Zabawne życzenia na 40, 70, 75, 80 urodziny dla dorosłych. Krótkie życzenia urodzinowe zabawne dla koleżanki na 20 lat, dla meza.

Umiłowany Synu, tak długo byłeś zabawny, teraz jesteś mężczyzną, teraz jesteś krzemieniem, niech każdy Twój dzień będzie szczęśliwy!

Bądź odważny, bądź silny i niezłomny. Niech wszystkie szczyty będą osiągalne dla Ciebie!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, aby Twój dom zawsze był niezawodną fortecą, praca - przyjemnością, dzieci - powodem do dumy, przyjaciele - oddanymi kolegami, a każdy dzień - wspaniałymi i jasnymi wakacjami.

Bracie, w tym dniu życzę, aby wszystkie Twoje drogi prowadziły tylko do zwycięstwa. Niech całe Twoje życie, jako to święto, będzie pełne jasnych i nieoczekiwanych niespodzianek. Wszystkiego najlepszego!

Budząc się każdego dnia, wiem, że w moim życiu wszystko jest dobrze, bo mam brata takiego jak Ty. Życzę tylko jednej rzeczy, ale najważniejszej: szczęścia. Dziękuję, że jesteś przyczyną mojego uśmiechu i odwagi. Wszystkiego najlepszego, Bracie!

Mój najdroższy i ulubiony, z przyjemnością będę towarzyszyła Tobie w dniu Twoich urodzin. Dziękuję za każdą minutę szczęścia, którą mi dajesz. Jesteś dla mnie najlepszą osobą na świecie. Dziękuję Twoim rodzicom za danie mi Ciebie. Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi Ojcze, w tym ważnym dniu przyjmij pozdrowienia od całej naszej rodziny. Niech wszystkie Twoje marzenia się spełnią, a kłopoty jak chmury odlecą w dal. Bardzo Cię kochamy. Wszystkiego najlepszego!

Drogi Teściu, jesteś ojcem, wojownikiem i po prostu dobrym człowiekiem. Zawsze bądź tak samo odważny, silny, rozstrzygający wszystkie problemy, które pojawiają się na drodze Twoich bliskich. Życzę Ci heroicznego zdrowia, rozmachu duszy i ciepła serca oraz błyszczących oczu. Nie choruj i nie smuć się. Pamiętaj, że kochamy, doceniamy i szanujemy Cię do głębi.

Twoje serce i oczy są pełne czułości i dobroci, więc niech dobro, które wypływa z Twojej duszy, moja Przyjaciółko, stanie się niezwyciężoną siłą, która może pokonać trudności i doprowadzić Cię do szczęścia!

Nikt nie ma tak zręcznych i opiekuńczych dłoni, miłego i delikatnego wyglądu, spokojnego i wyrozumiałego charakteru jak Ty, droga Babciu. Niech wszystkie wydarzenia Twojego wspaniałego życia będą równie piękne i przynosiły tylko dobro. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga i umiłowana Matko. Ty, jak nikt na tym świecie, zasłużyłaś na wielkie szczęście. Niech kolejne lata Twojego życia obfitują w zdrowie i wigor, radosne chwile i wspaniałe wydarzenia. Życzę Ci duchowej harmonii, pomyślności i długowieczności.