Zabawne życzenia urodzinowe

Krótkie zabawne życzenia urodzinowe dla koleżanki i kolegi, dla przyjaciółki i mężczyzny, dla chlopaka i teścia, zabawne życzenia urodzinowe na 18 urodziny, 20, 30, 40 lat, 50, 60 lat, dla szwagra i brata animacje, dla szwagierki i dzieci, dla mamy i babci, zabawne życzenia urodzinowe dla cioci i kuzynki, dla szefa i taty, dla teściowej i żony, zabawne życzenia na 30 urodziny, 40, 70 urodziny, 80 urodziny, krótkie życzenia urodzinowe zabawne dla koleżanki na 20 lat, dla meza.

Zabawne życzenia urodzinowe, krótkie na 30, 40 urodziny, dla przyjaciółki, mężczyzny i chlopaka, dla koleżanki i kolegi

Umiłowany synu, jak długo byłeś zabawny, teraz jesteś mężczyzną, teraz jesteś krzemieniem, niech każdy Twój dzień będzie szczęśliwy!

Bądź odważny, bądź silny! Bądź odważny i niezłomny! Niech wszystkie szczyty będą Ci posłuszne!

Wszystkiego najlepszego! Życzę, aby Twój dom zawsze był niezawodną fortecą, pracą - przyjemnością, dziećmi - powodem do dumy, przyjaciółmi - oddanymi kolegami, a każdy dzień - wspaniałymi i jasnymi wakacjami.

Bracie, w tym dniu życzę, aby wszystkie wasze drogi prowadziły tylko do zwycięstwa. Niech całe twoje życie, jako to święto, będzie pełne jasnych i nieoczekiwanych niespodzianek. Wszystkiego najlepszego!

Budząc się każdego dnia, wiem, że w moim życiu wszystko jest dobrze, bo mam brata takiego jak Ty. Życzę tylko jednej rzeczy, ale najważniejsze: szczęścia. Dziękuję, że jesteś przyczyną mojego uśmiechu i odwagi. Wszystkiego najlepszego, bracie!

Mój najdroższy i ulubiony, z przyjemnością będę z tobą w twoje urodziny. Dziękuję za każdą minutę szczęścia, którą mi dałeś. Jesteś dla mnie najlepszą osobą na świecie. Dziękuję rodzicom za danie mi Ciebie! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi ojcze, w tym ważnym dniu przyjmij pozdrowienia od całej naszej rodziny. Niech wszystkie twoje marzenia się spełnią, a kłopoty jak chmury odlecą w dal. Bardzo cię kochamy! Wszystkiego najlepszego!

Drogi teśc, jesteś ojcem, wojownikiem i po prostu dobrym człowiekiem! Zawsze bądź taki sam odważny, silny, rozstrzygający wszystkie problemy, które pojawiają się na drodze Twoich bliskich. Życzę Ci heroicznego zdrowia, rozmachu duszy i ciepła serca і błyszczących oczu! Nie choruj i nie smuć się. Pamiętaj, że kochamy, doceniamy i szanujemy Cię do głębi.

Twoje serce i oczy są pełne czułości i dobroci, więc niech dobro, które wypływa z twojej duszy, moja przyjaciółka, stanie się niezwyciężoną siłą, która może pokonać trudności i doprowadzić cię do szczęścia.

Nikt nie ma tak zręcznych i opiekuńczych dłoni, miłego i delikatnego wyglądu, spokojnego i wyrozumiałego charakteru jak Ty, droga babciu! Niech wszystkie wydarzenia Twojego wspaniałego życia będą równie piękne i przyniosły tylko dobro! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja droga i umiłowana Matko, ty, jak nikt na tym świecie, zasłużyłaś na wielkie szczęście. Niech lata będą hojne dla zdrowia i wigoru, radosnych chwil i wspaniałych wydarzeń. Życzę Ci duchowej harmonii, pomyślności i długowieczności!