Pozdrowienia urodzinowe; dla siostry i mamy, z urodzinami dla mężczyzny i kolegi, na urodziny swoimi słowami

Pozdrowienia urodzinowe; dla siostry i mamy, z urodzinami dla mężczyzny i kolegi, na urodziny swoimi słowami

Smieszne pozdrowienia urodzinowe dla mężczyzny i siostry, dla mamy i kolezanki, dla kolegi i dzieci, kartki dla syna i brata. Pozdrowienia urodzinowe dla kobiety i cioci w prozie, dla nauczycielki i corki krotkie, pozdrowienia z 18 dniem urodzin, dla dziecka i przyjaciółki, życzenia urodzinowe dla córki swoimi słowami. Pozdrowienia z urodzinami dla mężczyzn i kolegi swoimi słowami i w prozie, kartki dla dziecka, dla koleżanki i szefa. Pozdrowienia z urodzinami syna i księdza. Pozdrowienia z dniem urodzin dla mężczyzny i kobiety, dla dzieci, smieszne pozdrowienia urodzinowe gify. Pozdrowienia na urodziny dla koleżanki, z okazji urodzin, w dniu urodzin i na dzien urodzin.

Mój Ukochany, poza domem bądź niesamowicie silny jak tygrys, nieustraszony i pewny siebie, jak lew, a ze mną - cudownie czuły i nieskończenie delikatny jak kot. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Jesteś dla mnie najlepszą, najpiękniejszą i najbardziej ukochaną Mamą. Bądź zdrowa i nigdy nie zaznaj smutku. Kocham Cię, Mamo!

Nie ma osoby na tym świecie bliższej niż Ty, Mamo. Zawsze będziesz numerem jeden w moim życiu. Dzisiaj życzę Ci spełnienia wszystkiego, czego zapragniesz. Wszystkiego najlepszego!

Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bardzo Cię kocham i doceniam. Zdrowia, słonecznych dni i przyjemnych chwil.

Dziś życzę Tobie słodkich chwil, szczęśliwych uśmiechów i niezliczonych sukcesów. Niech wszystkie dobre rzeczy, które dla mnie zrobiłeś, wrócą do Ciebie. Wszystkiego najlepszego, drogi Bracie!

Drogi Synu, spieszymy życzyć Ci heroicznego zdrowia, siły ducha, godnego pozazdroszczenia szczęścia, dobrego serca, twórczej inspiracji, powodzenia, sukcesu, spełnienia cennych pragnień, niezłomnego dążenia do wyznaczonych celów. By wśród Twoich znajomych byli tylko ludzie wrażliwi, wierni i oddani.

Niech radość iskrzy się w Twoich oczach, niech hojne przeznaczenie nagrodzi Cię kwitnącym zdrowiem, energią słoneczną, gwiezdnym pięknem, spełni ukochane pragnienia i dziewicze marzenia oraz uszczęśliwi każdą chwilę Twojego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Niech świat zachwyca Cię słońcem i magicznymi kolorami, Twoi bliscy obdarzają Cię troską i ciepłem serca, a własna niezwykłość poprawia Ci humor. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja Córko, wszystkiego najlepszego! Życzę Ci, żeby Twój sposób życia był jak spacer po tęczowym moście, równie efektowny i kolorowy. By zawsze byli dookoła wierni przyjaciele, żeby nauka była łatwa, oraz by otaczała Cię miłość i szczęście.

Zawsze się uśmiechaj, nigdy nie smuć, pozwól głupiemu smutkowi minąć, a szczęśliwe życie będzie wypełnione cennym zrozumieniem, znaczącymi osiągnięciami i przyjemnymi wydarzeniami. Wszystkiego najlepszego, droga Mamo!

Moja droga Siostro, życzę, by tego ranka słońce czule całowało Cię w piegi, żeby tylko Tobie ptaki radośnie śpiewały, a kwiaty za oknem kwitły. Niech ten dzień będzie dla Ciebie najbardziej bajeczny i magiczny w całym Twoim życiu.