Pozdrowienia urodzinowe

Smieszne pozdrowienia urodzinowe dla mężczyzny i siostry, dla mamy i kolezanki, dla kolegi i dzieci, kartki dla syna i brata, pozdrowienia urodzinowe dla kobiety i cioci w prozie, dla nauczycielki i corki krotkie, pozdrowienia z 18 dniem urodzin, dla dziecka i przyjaciółki, dla córki swoimi słowami. Pozdrowienia z urodzinami dla mężczyzn i kolegi swoimi słowami i w prozie, kartki dla dziecka, dla koleżanki i szefa, pozdrowienia z urodzinami syna i księdza. Pozdrowienia z dniem urodzin dla mężczyzny i kobiety, dla dzieci, smieszne pozdrowienia urodzinowe gify. Pozdrowienia na urodziny dla koleżanki, z okazji urodzin, pozdrowienia w dniu urodzin i na dzien urodzin.

Pozdrowienia urodzinowe, z urodzinami i na urodziny, pozdrowienia z okazji urodzin i z dniem urodzin dla kobiety

Mój ukochany, bądź na zewnątrz domu niesamowicie silny jak tygrys, nieustraszony i pewny siebie, jak lew, a ze mną - cudownie czuły i nieskończenie delikatny jak kot! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Jesteś dla mnie najlepszą, najpiękniejszą i najbardziej ukochaną mamą. Bądź zdrowy i nigdy nie zaznaj smutku. Kocham Cię Mamo!

Nie ma osoby na tym świecie bliżej niż ty, mamo. Zawsze będziesz numerem jeden w moim życiu. Dzisiaj życzę Ci spełnienia wszystkiego, co chcesz! Wszystkiego najlepszego!

Mamo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Bardzo cię kocham i doceniam. Więcej zdrowia, słoneczne dni i przyjemne chwile!

Dziś życzę Waszemu życiu słodkich chwil, szczęśliwych uśmiechów i niezliczonych sukcesów. Niech wszystkie dobre rzeczy, które dla mnie zrobiłaś, wrócą do Ciebie. Wszystkiego najlepszego, drogi bracie!

Drogi synu, spieszymy życzyć Ci heroicznego zdrowia, siły ducha, godnego pozazdroszczenia szczęścia, dobrego serca, twórczej inspiracji, powodzenia, sukcesu, spełnienia cenionych pragnień, niezłomnego dążenia do wyznaczonych celów, aby wśród Twoich znajomych byli tylko ludzie wrażliwi, wierni i oddani!

Niech radość iskrzy w twoich oczach, niech hojne przeznaczenie nagrodzi cię kwitnącym zdrowiem, energią słoneczną, gwiezdnym pięknem, spełni ukochane pragnienia i dziewicze marzenia i uszczęśliwi każdą chwilę twojego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Niech świat zachwyci Cię słońcem i magicznymi kolorami, Twoi bliscy obdarzą Cię troską i ciepłem serca, a własna niezwykłość poprawi Ci humor! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Moja córko, wszystkiego najlepszego! Życzę Wam, żeby Wasz sposób życia był jak spacer po tęczowym moście, równie efektowny i kolorowy, żeby zawsze byli dookoła wierni przyjaciele, żeby nauka była łatwa, żeby was otaczała miłość i szczęście.

Zawsze się uśmiechaj, nigdy nie smuć się, pozwól głupiemu smutkowi minąć, a szczęśliwe życie będzie wypełnione cennym zrozumieniem, znaczącymi osiągnięciami i przyjemnymi wydarzeniami! Wszystkiego najlepszego, droga mamo!

Moja droga siostro, żałuję, że tego ranka słońce czule całowało cię w piegi, żeby tylko dla ciebie ptaki radośnie śpiewały, a kwiaty za oknem zakwitły. Niech ten dzień będzie dla Ciebie najbardziej bajeczny i magiczny.