Oryginalne życzenia urodzinowe nierymowane

Oryginalne życzenia urodzinowe nierymowane

Oryginalne życzenia urodzinowe nierymowane dla przyjaciółki i mężczyzny, dla dziewczyny i siostry, dla faceta i chłopaka, dla mamy i koleżanki, dla przyjaciela i babci. Oryginalne zyczenia urodzinowe blog i cytaty, dla córki i męża, sms dla szefa i taty. Zyczenia urodzinowe oryginalne nierymowane, śmieszne na fb dla przyjaciółki. Oryginalne życzenia na urodziny, sms, oryginalne życzenia 18, 20, 40, 50 urodziny, oryginalne smieszne zyczenia i podziękowanie za życzenia urodzinowe na 18, 40, 50 lat, sms o miłości.

Dzisiaj mój sąsiad obchodzi urodziny! Z całego serca życzę mu wszystkiego najlepszego i pięknego. Niech po jego twarzy płyną tylko łzy radości. Chcę, żeby w jego domu zawsze rozbrzmiewała radosna muzyka i żeby nigdy nie zaznał smutku i żalu po stracie. Niech w jego życiu będzie wieczna wiosna.

Każdy z nas rodzi się, by być szczęśliwym. Aby to zrobić, musisz znaleźć w życiu swoje powołanie i podążać za wezwaniem serca. Życzę Ci odnalezienia swojej drogi, która doprowadzi Cię do zamierzonych celów i spełnienia najśmielszych pragnień. Życzę inspiracji, harmonii i więcej radosnych wydarzeń w życiu. Wszystkiego najlepszego!

W Twoje urodziny życzę serdecznie przytulnych wieczorów i desperackich przyjęć, serdecznych spotkań z przyjaciółmi i ekscytujących podróży, bogatej pracy i spokojnych wakacji z rodziną, a także genialnych pomysłów twórczych i dobrego zdrowia. Ogólnie rzecz biorąc, niech wszystko w życiu będzie w Twoim guście i w potrzebnych proporcjach!

Chcę pogratulować przystojnemu facetowi jego urodzin! Nigdy w nic nie wątp i nie poddawaj się w drodze ku swojemu marzeniu. Bądź silny, rozwijaj się i zdobywaj nowe szczyty. Bądź przykładem dla przyszłego pokolenia.

Mój ukochany i drogi Mężu, gratulacje z okazji urodzin! Miej w życiu tylko wiernych i rzetelnych przyjaciół, niech wszystko idzie gładko i przynosi efekty. Bądź zdrowy i szczęśliwy z siebie. Kocham Cię!

Jesteś moim najlepszym i najbliższym mężczyzną. Szczerze Cię kocham i życzę wszystkiego najlepszego. Spełniaj wszystkie swoje plany. Życzę zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego!

Mój drogi Mężu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Cieszę się, że jestem Twoją żoną. Dbaj o siebie, bądź szczęśliwy, zdrowy i odnoszący sukcesy. Zawsze będę przy Tobie, by Cię wspierać w każdym przedsięwzięciu.

Moja droga Mamo, gratulacje z okazji urodzin! Nigdy nie smuć się, niech w Twoim domu będzie tylko ciepło i wygoda. Pozostań równie piękna, miła i wnikliwa jak teraz.

Babciu, gratulujemy urodzin, życzymy dobrego zdrowia na długie lata, niech w duszy zawsze panuje spokój i harmonia. Pozostań tą samą miłą, troskliwą i najlepszą babcią na świecie!

Droga Kobieto, życzę szczęścia w duszy, niech się spełni wszystko, czego sobie życzysz. Bądź wesoła i otwarta, zdrowa i piękna, pożądana, miła, delikatna i oczywiście kochana!

Śpiesznie gratuluję najcudowniejszej kobiecie na świecie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Chcę powiedzieć, że jesteś niezwykle inteligentną i nieporównywalnie piękną kobietą. Życzę dobrego zdrowia i niekończącej się zabawy.