Oryginalne życzenia urodzinowe

Oryginalne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i mężczyzny, dla dziewczyny i siostry, dla faceta i chłopaka, dla mamy i koleżanki, dla przyjaciela i babci. Oryginalne zyczenia urodzinowe blog i cytaty, dla córki i męża, sms dla szefa i taty. Zyczenia urodzinowe oryginalne i śmieszne na fb dla przyjaciółki. Oryginalne życzenia na urodziny, sms, oryginalne życzenia na 18 urodziny, 20, 40, 50 urodziny, oryginalne smieszne zyczenia i podziękowanie za życzenia urodzinowe na 18, na 40 lat, 50 lat, sms o miłości.

Oryginalne życzenia urodzinowe, zyczenia na urodziny dla przyjaciółki i mężczyzny, dla koleżanki i przyjaciela, życzenia na 18, 40 urodziny

Dzisiaj mój sąsiad obchodzi urodziny. Z całego serca życzę mu wszystkiego najlepszego i pięknego. Niech po jego twarzy płyną tylko łzy radości. Chcę, żeby w jego domu zawsze rozbrzmiewała radosna muzyka i żeby nigdy nie poznał smutku i żalu po stracie. Niech w jego życiu będzie wieczna wiosna.

Każdy z nas rodzi się, by być szczęśliwym. Aby to zrobić, musisz znaleźć w życiu swoje powołanie i podążać za wezwaniem serca. Życzę Wam odnalezienia swojej drogi, która doprowadzi do cenionych celów i spełnienia najśmielszych pragnień. Życzę inspiracji, harmonii i więcej radosnych wydarzeń w życiu! Wszystkiego najlepszego!

W twoje urodziny życzę serdecznie przytulnych wieczorów i desperackich przyjęć, serdecznych spotkań z przyjaciółmi i ekscytujących podróży, bogatej pracy i spokojnych wakacji z rodziną, a także genialnych pomysłów twórczych i dobrego zdrowia. Ogólnie rzecz biorąc, niech wszystko w twoim życiowym będzie w twoim guście i w potrzebnych proporcjach!

Chcę pogratulować przystojnemu facetowi jego urodzin! Nigdy w nic nie wątp i nie poddawaj się w drodze do swojego marzenia. Bądź silny, rozwijaj się i zdobywaj nowe szczyty. Bądź przykładem dla przyszłego pokolenia!

Mój ukochany i drogi mężu, gratulacje z okazji urodzin! Niech w życiu masz tylko wiernych i rzetelnych przyjaciół, wszystko idzie gładko i przynosi efekty. Bądź zdrowy i szczęśliwy z siebie. Kocham Cię!

Gratuluję z głębi serca, mój drogi przyjacielu, życzę, abyś nigdy nie potrzebował miłości i troski, abyś czuł się potrzebny i znajdował pozytywność wszędzie i we wszystkim! Wszystkiego najlepszego!

Jesteś moim najlepszym i najbliższym mężem! Szczerze cię kocham i życzę wszystkiego najlepszego! Spełnij wszystkie swoje plany! Życzę zdrowia, szczęścia i wszystkiego najlepszego!

Mój drogi mężu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Cieszę się, że jestem twoją żoną. Dbaj o siebie, bądź szczęśliwy, zdrowy i odnoszący sukcesy! Zawsze tam będę i będę Cię wspierać w każdym przedsięwzięciu!

Życzę bogactwa i zwycięstw sportowych, aby wasza rodzina nie zaznała smutku i nędzy! Synu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Nadal zachwycaj nas swoimi uśmiechami, sukcesami i zwycięstwami!

Moja droga mamo, gratulacje z okazji urodzin! Nigdy nie smuć się, ale niech w Twoim domu będzie tylko ciepło i wygoda. Pozostań równie piękny, miły i wnikliwy.

Babciu, gratulujemy urodzin, życzymy dobrego zdrowia na długie lata, niech w duszy zawsze panuje spokój i harmonia. Pozostań tą samą miłą, troskliwą i najlepszą babcią na świecie!

Droga kobieto, życzę szczęścia w duszy, niech się spełni wszystko, czego sobie życzysz! Bądź wesoła i otwarta, zdrowa i piękna, bądź pożądana, miła, delikatna i oczywiście ukochana kobieta.

Siostro, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zawsze pozostań tą samą miłą, wesołą i otwartą kobietą. Życzę Ci najczystszej i najszczerszej miłości!

Siostrzyczko, gratuluję urodzin, życzę sukcesów w nauce, zdrowia, szczęścia i radości! Niech każdy twój dzień będzie wesoły i jasny, a co najważniejsze, nie zapomnij słuchać swojej matki!

Pośpiesznie pogratuluję najlepszej kobiecie na świecie, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Chcę powiedzieć, że sama taka niezwykle inteligentna i nieporównywalnie piękna kobieta to Ty! Życzę dobrego zdrowia i niekończącej się zabawy.

Nasza droga kobieto, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! W tym ważnym dniu chcemy, aby Twoje życie zmieniło się tylko na lepsze, a wszystkie kłopoty są drobiazgami życia, które szybko przeminą, więc nie zwracaj na nie uwagi.