Nieoklepane życzenia urodzinowe

Nieoklepane życzenia urodzinowe

Nieoklepane życzenia urodzinowe dla dzieci na fb, 25, 35, 45, 55 lat, dla mamy i córki, blog, dla księdza prozą, religijne. Nieoklepane życzenia urodzinowe dla synowej i faceta śmieszne, dla dziecka krótkie sms. Nieoklepane życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i kolegi, dla cioci i szefa, 50, 60, 70, 80, 90 lat. Nieoklepane życzenia urodzinowe kartki 65, 75, 85, 95 lat, gify, dla szwagra i szefowej. Nieoklepane życzenia urodzinowe dla syna i koleżanki sms, dla wnuczki, dla lekarza, na fb, smieszne, na 18, 20, 30, 40 urodziny nierymowane dla mezczyzny. Nieoklepane życzenia urodzinowe dla przyjaciela religijne.

Nasz ulubiony Chrześniaku! Gratulujemy Ci urodzin i chcemy powiedzieć, że jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i naprawdę chcemy, abyś był szczęśliwy. Niech w Twoim życiu będzie wiele jasnych wydarzeń i wiernych przyjaciół. Zawsze uśmiechaj się i raduj! Bardzo Cię kochamy!

Wszystkiego najlepszego, drogi Kolego! Niech przeznaczenie będzie dla Ciebie zawsze łaskawe, a życie zawsze cieszy Cię nowymi pomysłami i powodzeniem. Życzę Ci żelaznego zdrowia i stalowej przyjaźni, szczerej miłości i wzajemnego współczucia, wielkiego sukcesu i szczęścia.

Wszystkiego najlepszego, drogi Przyjacielu! Żałuję, że nie zawsze każde spotkanie wnosi szczęście do Twojego życia. Życzę, żeby fortuna Cię kochała, żeby wielkie banknoty szeleściły w kieszeni, a wszystko, co zaplanowałeś zawsze się realizowało.

Moje Dziecko, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jesteś naszą dumą, naszym promieniem światła w oknie. Świeć zawsze i ciesz się życiem.

Chcę, żebyś nigdy nie nauczył świni śpiewać, słonia tańczyć i osła grać na skrzypcach! Niech w Twoim życiu będzie mniej zwierząt, a więcej ludzi!

Drogi Zięciu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę powodzenia, wielkiej siły woli, siły ducha, zdrowia i męskiego wdzięku. Niech wszystkie Twoje działania będą prawdziwie męskie i budzą szacunek u innych. Życzę pełnego szczęścia, dobrego samopoczucia i spełnienia najbardziej cenionych pragnień.

Wszystkiego najlepszego, mój drogi Zięciu! Chcę, abyś zawsze otwierał drzwi do świata miłości, troski i zrozumienia. Zawsze pozostań wspaniałym człowiekiem rodzinnym, niezawodnym przyjacielem i profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Dziś są urodziny wspaniałego człowieka, jesteśmy dumni ze wszystkich Twoich sukcesów i niezliczonych osiągnięć. Wszystkiego najlepszego!

W dniu Twoich urodzin czuję nieopisane rozradowanie. Czuję tę samą radość za każdym razem, gdy świętuję Twoje urodziny. Przyszedłeś na ten świat, aby zmienić moje życie i trzeba to uczcić. Dzisiaj chcę pogratulować Ci rocznicy. Bądź szczęśliwy, Synu!

Największym skarbem mojego życia jesteś Ty, a moim największym pragnieniem jest widzieć Cię szczęśliwym. Proszę Boga, aby ten dzień był niezapomniany i aby ten piękny uśmiech na zawsze pozostał na Twojej twarzy. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Bycie Twoim ojcem to najważniejsza rola, jaką odegrałem w całym moim życiu. Nic nie może się równać z radością, którą czuję, gdy słyszę Twój śmiech. Wszystkiego najlepszego, Synu!