Najlepsze życzenia urodzinowe

Najlepsze życzenia urodzinowe

Najlepsze życzenia urodzinowe po polsku dla mamy i dziewczyny, z najlepszymi życzeniami urodzinowymi, w dniu urodzin, najlepsze życzenia na urodziny.

Drogi Bracie, spieszę Cię pozdrowić i życzyć Ci pokonywania wszelkich przeszkód na Twojej drodze. By życie było łatwe, a bliscy zawsze byli przy Tobie. Wszystkiego najlepszego!

Mówi się, że w starożytności, kiedy Ziemia nie była jeszcze Ziemią, którą teraz widzimy, Bóg, stwarzając ludzi, tak bardzo troszczył się o swoje stworzenia, że zlecił aniołom opiekę nad nimi, ale mogli to robić tylko raz w roku - w urodziny. W dniu Twojego anioła chcemy Cię prosić, abyś złożył życzenie, ponieważ tylko dzisiaj Twój anioł jest blisko i na pewno przekaże Twoją prośbę Stwórcy. Nie przegap swojej szansy!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Ci wszystkiego najlepszego: zdrowia, powodzenia i pomyślności, a także powodzenia w każdym przedsięwzięciu, realizacji wszelkich planów i szacunku dla innych.

Wszystkiego najlepszego, Dziadku! Życzę Ci, abyś był najzdrowszym i najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. I niech lata Cię nie postarzają, ale dodają pewności siebie.

Moja duszo, mój ukochany Mężu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jakie szczęście, że tego dnia się urodziłeś i zaczęła się Twoja historia. Dziękuję za wszystko, co mamy! Bądź zdrowy i silny duchem.

Jesteś najbardziej niezawodnym i troskliwym człowiekiem, z Tobą zawsze jest łatwo i ciekawie. Jesteś moim wsparciem i dumą. Zdrowia dla Ciebie i nieskończonego szczęścia. Niech wyznaczone cele zostaną przez Ciebie zawsze osiągnięte!

Babciu, dziękuję Ci za całe ciepło i mądrość, którą się ze mną dzielisz. Chciałbym, żeby to wszystko wróciło do Ciebie dziesięciokrotnie. Wszystkiego najlepszego, Kochana!

Moja Droga, dziś są Twoje urodziny. Chcę, aby Twoje szczęście trwało nieskończenie długo, abyś zawsze była wyjątkowo piękna i aby nieustannie przepełniała Cię szczera radość. Wszystkiego najlepszego!

Mój Drogi, kocham Cię niezmiernie. Niech w Twoim życiu spotykają Cię tylko dobre, wierne i kochające osoby, a krewni zawsze będą blisko. Wszystkiego najlepszego!

Dziękuję za pojawienie się w moim życiu. Życzę Ci nieskończonego szczęścia, zdrowia i wielkiej miłości na długie lata. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje dla pięknej kobiety! Jesteś dla nas przykładem samowystarczalnej i odnoszącej sukcesy kobiety. Dziękuję za całą wiedzę i inwestycję. Bardzo Cię doceniamy i kochamy. Bądź szczęśliwa i zdrowa.