Najlepsze życzenia urodzinowe

Najlepsze życzenia urodzinowe po polsku dla mamy i dziewczyny. Życzenia urodzinowe dla najlepszej przyjaciółki i dla najlepszego przyjaciela, z najlepszymi życzeniami urodzinowymi. Najlepsze zyczenia urodzinowe, najlepszego z okazji urodzin, w dniu urodzin, najlepsze życzenia na urodziny.

Najlepsze życzenia urodzinowe, zyczenia dla najlepszej przyjaciółki, najlepszego z okazji urodzin

Drogi bracie, spieszę cię pozdrowić i życzę ci pokonywania wszelkich przeszkód na twojej drodze, aby życie było łatwe, a bliscy zawsze tam byli. Wszystkiego najlepszego!

Mówi się, że w starożytności, kiedy Ziemia nie była jeszcze Ziemią, którą teraz widzimy, Bóg, stwarzając ludzi, tak bardzo troszczył się o swoje stworzenie, że zlecił aniołom opiekę nad nimi, ale mogli to robić tylko raz w roku - w urodziny. W dniu Twojego anioła chcemy Cię prosić, abyś złożył życzenie, ponieważ tylko dzisiaj Twój anioł jest blisko i na pewno przekaże Twoją prośbę Stwórcy. Nie przegap swojej szansy!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Życzę Wam wszystkiego najlepszego: zdrowia, powodzenia i pomyślności, a także powodzenia w każdym przedsięwzięciu, realizacji wszelkich planów i szacunku dla innych.

Wszystkiego najlepszego dziadku! Życzę Ci, abyś był najzdrowszym i najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi! I niech lata cię nie postarzają, ale dodają pewności siebie!

Moja duszo, mój ukochany mężu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Jakie szczęście, że tego dnia się urodziłeś i zaczęła się Twoja historia! Dziękuję za wszystko, co mamy! Bądź zdrowy i silny duchem!

Jesteś najbardziej niezawodnym i troskliwym człowiekiem, z tobą zawsze jest łatwo i ciekawie! Jesteś moim wsparciem i dumą! Zdrowie dla ciebie i nieskończone szczęście. Niech wyznaczone cele zostaną osiągnięte!

Babciu, dziękuję Ci za całe ciepło i mądrość, którą się ze mną podzieliłaś. Chciałbym, żeby to wszystko wróciło do ciebie dziesięciokrotnie! Wszystkiego najlepszego kochanie!

Moja droga, dziś są twoje urodziny! Chcę, aby Twoje szczęście trwało nieskończenie długo, abyś zawsze była wyjątkowo piękna i abyś nieustannie przepełniała Cię szczera radość! Wszystkiego najlepszego!

Mój drogi kocham cię! Niech w twoim życiu spotykają się tylko dobrzy, wierni i kochający mężczyźni, a krewni zawsze będą blisko. Wszystkiego najlepszego!

Dziękuję za pojawienie się w moim życiu. Życzę Wam nieskończonego szczęścia, zdrowia i wielkiej miłości na długie lata. Wszystkiego najlepszego!

Gratulacje dla pięknej kobiety! Jesteś naszym przykładem samowystarczalnej i odnoszącej sukcesy kobiety. Dziękuję za całą wiedzę i inwestycję. Bardzo cię doceniamy i kochamy. Bądź szczęśliwy i zdrowy!