Ładne życzenia urodzinowe

Ładne życzenia urodzinowe

Krótkie i bardzo ładne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i siostry, dla wnuczki i babci, dla taty i koleżanki, dla mężczyzny. Jakieś ładne i proste życzenia urodzinowe dla bratowej i byłego chłopaka, dla syna i szefa. Ładne i madre życzenia urodzinowe dla dziewczyny i córki, sms dla cioci na fb zapytaj. Jakieś ładne oficjalne życzenia urodzinowe dla mamy i faceta, dla kolegi i księdza 50, 60, 80 lat, dla przyjaciółki i siostry. Krótkie i ładne życzenia urodzinowe dla byłego chłopaka i męża, życzenia urodzinowe dla księdza, wnuczki i babci, sms dla syna i taty, dla bratowej i szefa. Proste i bardzo ladne zyczenia urodzinowe dla brata i kuzynki, dla starszej osoby i przyjaciela, dla tesciowej i mężczyzny. Ładne i madre życzenia urodzinowe imieninowe i poważne, nie wierszyki dla koleżanki, dla dziewczyny i córki, dla cioci na fb zapytaj. Jak napisać życzenia urodzinowe poważne na urodziny, sms dla szefowej zapytaj, dla faceta i kolegi, dla księdza i męża z okazji narodzin, dla kuzynki i starszej osoby, dla przyjaciela i tesciowej. Ładne życzenia na 18, 20, 40 urodziny dla chłopaka i mamy od serca. Ładne życzenia z okazji narodzin dziecka, nie wierszyki.

Ojcze, gratulacje! W tak ważnym dniu życzę Tobie, aby spełniły się nawet najbardziej nierealne marzenia, aby życie nie przynosiło smutku, a jedynie radość.

Ojcze, dziękuję Ci za przekazanie mi tak dużej ilości swojej wiedzy i umiejętności. Bądź pewien, że dobrze mnie wychowałeś. W tym dniu pragnę życzyć szacunku w pracy i życzliwości, czułości w rodzinie!

Tato, serdecznie życzę Ci niezapomnianych dni i nocy, ciepłych wieczorów z rodziną i przyjaciółmi, kolejnych powodów do radości. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Drogi Tato, gratulacje! Niech słońce świeci w Twoim domu, uśmiech nigdy nie opuszcza Twojej pięknej twarzy, a Twoje oczy błyszczą radością w każdej chwili.

Tato, jesteś dumą naszej rodziny. Pozostań tym samym wspaniałym człowiekiem rodzinnym, troskliwym ojcem i delikatnym mężem!

Jesteś najfajniejszym facetem i chcę, żebyś taki pozostał. Zawsze bądź wesoły, energiczny i gotowy na nowe przygody. Wszystkiego najlepszego!

Dziadku, jesteś najlepszy. Pamiętam wszystkie rozmowy z Tobą, wszystkie nasze spacery, wszystkie Twoje rady. Dziękuję za Twoje dzieciństwo, Dziadku. Wszystkiego najlepszego!

Droga Teściowo, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech w Twoim życiu będzie tyle pięknych chwil, ile gwiazd na bezchmurnym niebie, bądź szczęśliwa i nie choruj.

Moja droga Miłości, moja droga Żono, moja najlepsza Kobieto na świecie, spełnij wszystkie swoje marzenia, a ja zrobię wszystko, byś osiągnęła swoje upragnione cele. Po prostu bądź zdrowa, uważaj na siebie! Dziękuję za wszystko, bardzo Cię kocham. Wszystkiego najlepszego!

Córko, dziś są Twoje urodziny! Życzę więcej dobrych ocen i lojalnych przyjaciół, zawsze bądź równie pozytywna, nie bój się próbować nowych rzeczy i śmiało krocz przez swoje życie.

Moja droga Żono, gratulacje z okazji urodzin! Życzę zdrowia, szczęścia i miłości. Niech spełni się wszystko, o czym marzysz. Niezapomnianych wydarzeń i przyjemnych spotkań.