Ładne życzenia urodzinowe

Krótkie i bardzo ładne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki i siostry, dla wnuczki i babci, dla taty i koleżanki, dla mężczyzny. Proste i jakieś ładne życzenia urodzinowe dla bratowej i byłego chłopaka, dla syna i szefa. Ładne i madre życzenia urodzinowe dla dziewczyny i córki, sms dla cioci na fb zapytaj. Jakieś ładne oficjalne życzenia urodzinowe dla mamy i faceta, dla kolegi i księdza, dla przyjaciółki i siostry. Krótkie i ładne życzenia urodzinowe dla byłego chłopaka i męża, dla wnuczki i babci, sms dla syna i taty, dla bratowej i szefa. Proste i bardzo ladne zyczenia urodzinowe dla brata i kuzynki, dla starszej osoby i przyjaciela, dla tesciowej i mężczyzny. Ładne i madre życzenia urodzinowe imieninowe i poważne, nie wierszyki dla koleżanki, dla dziewczyny i córki, dla cioci na fb zapytaj. Jak napisać ładne oficjalne życzenia urodzinowe imieninowe i poważne na 18 urodziny, 50 sms dla szefowej zapytaj, dla faceta i kolegi, dla księdza i męża z okazji narodzin, dla kuzynki i starszej osoby, dla przyjaciela i tesciowej. Ładne życzenia na 18, 20 urodziny, 40, na 50 urodziny, 80 dla chłopaka i mamy od serca. Ładne życzenia z okazji narodzin dziecka, ładne podziekowania za zyczenia urodzinowe, nie wierszyki.

Ładne życzenia urodzinowe, dla przyjaciółki i bratowej, dla dziewczyny, mamy i chłopaka

Ojcze, gratulacje! Życzę w tym ważnym dniu, aby spełniły się nawet najbardziej nierealne marzenia, aby życie nie powodowało smutku, a jedynie przynosiło radość.

Ojcze, dziękuję Ci za przekazanie mi tak dużej ilości swojej wiedzy i umiejętności. Możesz być pewien, że dobrze mnie wychowałeś. W tym dniu pragnę życzyć szacunku w pracy i życzliwości, czułości w rodzinie. Twój szczęśliwy dzień!

Tato, serdecznie życzę Ci niezapomnianych dni i nocy, ciepłych wieczorów z rodziną i przyjaciółmi, kolejnych powodów do radości. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Drogi Tato, gratulacje! Niech słońce świeci w Twoim domu, uśmiech nigdy nie opuszcza Twojej pięknej twarzy, a Twoje oczy błyszczą radością w każdej chwili.

Tato, jesteś dumą naszej rodziny. Pozostań tym samym wspaniałym człowiekiem rodzinnym, troskliwym ojcem i delikatnym mężem.

Jesteś najfajniejszym facetem i chcę, żebyś taki został! Zawsze bądź wesoły, energiczny i gotowy na nowe przygody. Wszystkiego najlepszego!

Dziadku, jesteś najlepszy. Pamiętam wszystkie rozmowy z Tobą, wszystkie nasze spacery, wszystkie Twoje rady. Dziękuję za twoje dzieciństwo, dziadku. Wszystkiego najlepszego!

Droga teściowa, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech w Twoim życiu będzie tyle pięknych chwil, ile gwiazd na czystym niebie, bądź szczęśliwy i nie choruj!

Moja droga miłości, moja droga żono, moja najlepsza kobieta na świecie, spełnij wszystkie swoje marzenia, a ja zrobię dla tego wszystko. Po prostu bądź zdrowy, uważaj na siebie! Dziękuję za wszystko, bardzo Cię kocham! Wszystkiego najlepszego!

Córko, dziś są dla ciebie twoje urodziny. Życzę więcej dobrych ocen i lojalnych przyjaciół, zawsze bądź równie pozytywny, nie bój się spróbować czegoś nowego i po prostu śmiało!

Moja droga żono, gratulacje z okazji urodzin! Życzę zdrowia, szczęścia i miłości! Niech spełni się wszystko, o czym marzysz! Bardziej jasne wydarzenia, przyjemne spotkania i niezapomniane daty w życiu!