Gotowe życzenia urodzinowe

Gotowe życzenia urodzinowe

Gotowe życzenia urodzinowe krótkie i śmieszne na fb, dla siostry i przyjaciółki, dla córki i cioci, dla męża i starszej osoby, sms dla syna i szefa. Gotowe życzenia urodzinowe dla kolegi i faceta, życzenia urodzinowe dla dziewczynki i brata, dla chłopaka, powazne i oficjalne dla szefowej, gotowe zyczenia na urodziny. Gotowe życzenia urodzinowe dla syna, dzieci i mamy, dla koleżanki i babci, dla mężczyzny, życzenia urodzinowe religijne, sms dla zony. Gotowe życzenia urodzinowe gify i kartki, grafika do pobrania, dla brata. Gotowe życzenia urodzinowe na 18, 30, 40, 50, 60 urodziny dla taty i tesciowej. Życzenia urodzinowe gotowe teksty do wydrukowania i wysłania.

Dziś postanowiliśmy życzyć naszej pięknej, atrakcyjnej i ukochanej kobiecie stu lat. Życzymy czułości, więcej radości, powodzenia w życiu i szczęśliwych słonecznych chwil. Chcemy również życzyć Ci pozostania taką słodką, miłą i czarującą kobietą jaką jesteś w tej chwili. Zawsze Cię kochamy, szanujemy i doceniamy!

To dla mnie szczególny zaszczyt gratulować tak młodej i pięknej dziewczynie urodzin! Bardzo się cieszę, że znalazłem się w gronie znajomych takiej piękności. Obyś zawsze miała szczęście spotykać się z tylko dobrymi ludźmi. Niech wszystkie Twoje życzenia się spełnią. Zdrowia i szczęścia dla Ciebie.

Dzisiaj są Twoje urodziny. Chcę, żebyś zawsze pozostawała taką, jaką jesteś teraz, ponieważ jesteś idealną dziewczyną. Niech każdy Twój nowy dzień zaczyna się uśmiechem, każde nowe spotkanie przynosi ciekawych przyjaciół, a każdy promień słońca rozgrzewa duszę. Dzisiaj pomyśl o czymś tajemniczym i złóż najjaśniejsze życzenie. Wszystkiego najlepszego!

Życzę szczęścia i miłości, zdrowia i radości, powodzenia i satysfakcji z życia, wiary w siebie i swoją przyszłość, wielkiego pragnienia tworzenia i kochania, wielu wiernych przyjaciół i jednej wielkiej miłości.

Na urodziny ludzie zwykle chcą, aby ich najcenniejsze marzenia się spełniły. Chcę, żebyś nie musiała czekać na specjalne wydarzenie, aby zrealizować swoje plany, a wszystko przyszło samo do Ciebie, łatwo i prosto. Serdecznie gratuluję Ci urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała tą samą piękną kobietą. Marzenia wkrótce się spełnią!

Niech każdy nowy dzień będzie podobny do poprzedniego w jednym tylko aspekcie – by był równie szczęśliwy. Radości, powodzenia i inspiracji.

W Twoje urodziny życzę wszystkiego najlepszego! Niech sekretne pragnienia staną się jasną rzeczywistością. Życzę Ci miłości, szczęścia i powodzenia, życzliwości, ciepła i światła, radości, wiary i nadziei.

Jesteś dziwną i piękną osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Życzę radości, ciepła i więcej słonecznych dni. Zawsze bądź tą samą uśmiechniętą i wrażliwą kobietą.

Życzę Ci bycia sobą i realizacji najśmielszych pomysłów i inicjatyw. Mam nadzieję, że odniesiesz sukces we wszystkim, co jest dla Ciebie ważne. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci w tym pięknym dniu zdrowia, dobrej przyjaźni oraz zawodowych i wszelkich innych zwycięstw.

Zawsze ceniłem Cię za Twój charakter, wyjątkowość i siłę ducha. W tym dniu życzę Ci odwagi w podejmowaniu decyzji i nowych osiągnięć w pracy. Zawsze bądź tym samym samowystarczalnym i niezależnym człowiekiem.