Gotowe życzenia urodzinowe

Gotowe życzenia urodzinowe krótkie i śmieszne na fb, dla siostry i przyjaciółki, dla córki i cioci, dla męża i starszej osoby, sms dla syna i szefa. Gotowe życzenia urodzinowe dla faceta i kolegi, dla dziewczynki i brata, dla chłopaka, oficjalne i powazne dla szefowej, gotowe zyczenia na urodziny. Gotowe życzenia urodzinowe dla dzieci i mamy, dla koleżanki i babci, dla mężczyzny religijne, sms dla zony. Gotowe życzenia urodzinowe gify i kartki, grafika do pobrania. Gotowe życzenia urodzinowe na 18, 30 urodziny, 40, na 50 urodziny, 60 urodziny dla taty i tesciowej. Życzenia urodzinowe gotowe teksty do wydrukowania i wysłania.

Gotowe życzenia urodzinowe, kartki dla faceta i dzieci, zyczenia urodzinowe śmieszne dla kolegi

Dziś postanowiliśmy pogratulować naszemu aniołowi: gratulujemy naszej pięknej, atrakcyjnej i ukochanej kobiecie Sto lat! Życzymy czułości, więcej radości, powodzenia w tym życiu i szczęśliwych słonecznych chwil! Chcemy również życzyć Ci pozostania taką słodką, miłą i czarującą kobietą. Zawsze Cię kochamy, szanujemy i doceniamy!

To dla mnie szczególny zaszczyt gratulować tak młodej i pięknej dziewczynie urodzin! Bardzo się cieszę, że znalazłem się w gronie znajomych takiej piękności! Obyś zawsze miał szczęście i spotykali się tylko dobrzy ludzie! Niech wszystkie Twoje życzenia się spełnią. Zdrowie i szczęście dla Ciebie!

Dzisiaj są twoje urodziny. Chcę, żebyś zawsze pozostawała taka, jaka jesteś teraz, ponieważ jesteś idealną dziewczyną! Niech każdy nowy dzień dla Ciebie zaczyna się z uśmiechem, każde nowe spotkanie przynosi ciekawych przyjaciół, a każdy promień słońca rozgrzewa duszę! Dzisiaj pomyśl o czymś tajemniczym i złóż najjaśniejsze życzenie! Wszystkiego najlepszego!

Życzę szczęścia i miłości, zdrowia i radości, powodzenia i satysfakcji z życia, wiary w siebie i swoją przyszłość, wielkiego pragnienia tworzenia i kochania, wielu wiernych przyjaciół i jednej miłości!

Na urodziny ludzie zwykle chcą, aby ich najcenniejsze marzenia się spełniły. Chcę, żebyś nie musiał czekać na specjalne wydarzenie, aby zrealizować swoje plany, a wszystko przyszło do Ciebie samo, łatwo i prosto. Serdecznie gratuluję ci urodzin i życzę, abyś zawsze pozostała tą samą piękną kobietą! Marzenia wkrótce się spełnią!

Niech każdy nowy dzień będzie podobny do poprzedniego w jednym tylko - będzie równie szczęśliwy! Radość, powodzenia i inspiracja!

W twoje urodziny życzę wszystkiego najlepszego! Niech sekretne pragnienia staną się jasną rzeczywistością. Życzę Wam miłości, szczęścia i powodzenia, życzliwości, ciepła i światła, radości, wiary i nadziei!

Niech optymizm, ciepło i światło zawsze będą z Tobą i pomogą przezwyciężyć szarość codzienności, która czasami próbuje nas zmylić. Życzymy szczęścia i zdrowia w urodziny!

Wszystkiego najlepszego! Życzę dobrej zabawy, beztroskiego śmiechu, zawrotnej kariery, dobrego zdrowia i wszechogarniającej miłości.

Jesteś dziwną i piękną osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Życzę radości, ciepła i więcej słonecznych dni. Zawsze bądź tą samą uśmiechniętą i wrażliwą kobietą.

Życzę Wam bycia sobą i realizacji najśmielszych pomysłów i inicjatyw. Mam nadzieję, że odniesiesz sukces we wszystkim, co jest dla Ciebie ważne. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Wam w tym pięknym dniu zdrowia, dobrej przyjaźni, zwycięstw zawodowych i wszelkich innych.

Zawsze ceniłem Cię za Twój charakter, wyjątkowość i siłę ducha. W tym dniu życzę Wam odwagi w podejmowaniu decyzji i nowych osiągnięć w pracy. Zawsze bądź tym samym samowystarczalnym i niezależnym człowiekiem.