Fajne życzenia urodzinowe

Fajne życzenia urodzinowe

Śmieszne i fajne życzenia urodzinowe dla koleżanki i kolegi, gify dla przyjaciółki i faceta, dla siostry i dziewczyny na fb. Jakieś, fajne i krótkie zyczenia urodzinowe smieszne dla chłopaka i mężczyzny, dla przyjaciela i brata. Fajne życzenia na urodziny. Życzenia urodzinowe fajne dla bratowej i babci, dla cioci i przyjaciółki, dla mamy i mlodej dziewczyny, dla taty i wujka. Krótkie i fajne życzenia urodzinowe na 18, 25, 30, 40, 50 urodziny. Jakieś zyczenia urodzinowe fajne i śmieszne na 18, 30, 40, 50 lat. Śmieszne i fajne urodzinowe życzenia na fb dla 12, 14 latki, na osiemnastkę dla chłopaka i koleżanki, dla siostry i brata, dla mlodej dziewczyny. Życzenia urodzinowe krotkie i fajne dla taty i kolegi, dla faceta i dziewczyny, dla mężczyzny i babci, gify dla wujka. Fajne zyczenia na urodziny, jakie są fajne życzenia urodzinowe zapytaj dla przyjaciela i bratowej, dla cioci i mamy, dla taty. Fajne zyczenia urodzinowe gify.

Niech życie zebry zamieni się w pięknego białego konia i wkrótce przyniesie nie mniej wspaniałego księcia. Więc zaopatrz się w siano dla konia, pierogi dla księcia i czekaj.

Pomimo tego, że nie jesteś już młoda, a najlepsze lata już dawno minęły, jesteś pięknie ubrana i promieniejesz jasnymi kolorami. Życzę Ci bycia jasną gwiazdą dla innych ludzi i ozdabiania dni uśmiechem do późnej starości, bo mimo wszystko stajesz się coraz piękniejsza!

W tym pięknym dniu pozdrawiam Cię z głębi serca, a gdy jesteś młody, życzę Ci podbicia wszystkich wewnętrznych gór, zniszczenia ogrodzeń osobistych i przejścia po czerwonym dywanie. Mówiąc najprościej, chcę, abyś ignorował innych ludzi i ich opinie, a podążał tylko za swoimi uczuciami.

Cześć! SMS od Twojego najlepszego przyjaciela. Życzę Ci doskonałego zdrowia, żelaznych nerwów i całej torby szczęścia. Mam nadzieję, że wszystko, czego sobie zażyczysz, spełni się i że dla Ciebie życie będzie jasnym promieniem tęczy na szarym i deszczowym niebie.

Wspinałbym się w niebo i zabrał najjaśniejszą gwiazdę, aby dać Ci ją osobiście lub odciąć część księżyca na prezent dla Ciebie, ale nie jest on dla nas dostępny, więc po prostu uśmiecham się przez SMS.

Życzę Ci w te urodziny bardziej lojalnych przyjaciół, życzę rodziny, która zawsze będzie rozumieć i wspierać, i życzę czystej, szczerej miłości, która nie przeminie po 30 latach. Życzę czystego szczęścia!

Żyj pełnią życia, zapominając o bólu i smutku, żyj tak, jak chcesz. Żyj tak, żebyś na starość miał tysiąc historii dla swojego wnuka do opowiedzenia. Żyj tak, aby później na starość niczego nie żałować!

Nasze życie to piękny ogród pełen róż o cudownym aromacie, ale wśród kwiatów kryją się niepozorne, ostre kolce, a niewielu ludziom udaje się nimi nie zranić. Pragnę, aby w dniu Twoich urodzin ciernie w Twoim ogrodzie były jak najmniejsze, a te, których nie da się uniknąć, pozostawiały jedynie lekkie zadrapania!

Jesteś dla nas psotną, aktywną i zawsze wesołą dziewczyną! Obok Ciebie nie ma miejsca na nudę, smutek i rozczarowanie. Nawet jeśli zdarzają się jakieś kłopoty, wiem na pewno, że jak zwykle poradzisz sobie z nimi genialnie. W Twoje urodziny życzymy Ci tylko jednego - bądź szczęśliwa!

Nasza piękna i najbardziej czarująca dziewczyna obchodzi dziś urodziny! Koniecznie znajdź się w mieście „Szczęście”, które będzie wypełnione miliardami jasnych gwiazd, wspaniałych chwil, niezapomnianych wydarzeń i udanych zbiegów okoliczności. I niech meteory dobrobytu, sukcesu, zabawy, radości, oddania i miłości nigdy nie opuszczą tego miasta.

Niech szczęście nigdy się od Ciebie nie odwraca. Niech los przynosi tylko pozytywność i radość. Niech życie toczy się w coraz lepszym i piękniejszym kierunku. Życzę, aby wszystkie horyzonty były otwarte przed Tobą, by wszystkie tęcze świata leżały u Twoich stóp. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!