Fajne życzenia urodzinowe

Śmieszne i fajne życzenia urodzinowe dla koleżanki i kolegi, gify dla przyjaciółki i faceta, dla siostry i dziewczyny na fb. Jakieś, fajne i krótkie zyczenia urodzinowe smieszne dla chłopaka i mężczyzny, dla przyjaciela i brata. Fajne życzenia na urodziny. Życzenia urodzinowe fajne dla bratowej i babci, dla cioci i przyjaciółki, dla mamy i mlodej dziewczyny, dla taty i wujka. Krótkie i fajne życzenia urodzinowe na 18 urodziny, 25, 30, 40, 50 urodziny. Jakieś zyczenia urodzinowe fajne i śmieszne na 18, 30 urodziny, 40, 50 lat. Śmieszne i fajne urodzinowe życzenia na fb dla 12, 14 latki, latka, na osiemnastkę dla chłopaka i koleżanki, dla siostry i brata, dla mlodej dziewczyny. Życzenia urodzinowe krotkie i fajne dla taty i kolegi, dla faceta i dziewczyny, dla mężczyzny i babci, gify dla wujka. Fajne zyczenia na urodziny, jakie są fajne życzenia urodzinowe zapytaj dla przyjaciela i bratowej, dla cioci i mamy, dla taty. Fajne zyczenia urodzinowe gify.

Fajne życzenia urodzinowe, zyczenia dla koleżanki na 18, 30, 40, 50 urodziny, dla kolegi i przyjaciółki, smieszne i krotkie, dla faceta i siostry, dla dziewczyny i chłopaka na fb, dla mężczyzny i przyjaciela

Niech życie zebry zamieni się w pięknego białego konia i wkrótce przyniesie nie mniej wspaniałego księcia! Więc zaopatrz się w siano dla konia, pierogi dla księcia i czekaj!

Pomimo tego, że nie jesteś już młody, a najlepsze lata już dawno minęły, jesteś pięknie ubrany i promienny jasnymi kolorami. Życzę Ci bycia jasną gwiazdą dla innych ludzi i ozdabiania dni uśmiechem do późnej starości, bo mimo wszystko stałaś się tylko piękniejsza.

W tym pięknym dniu pozdrawiam was z głębi serca, a gdy jesteście młodzi, życzę wam podbicia wszystkich wewnętrznych gór, zniszczenia ogrodzeń osobistych i przejścia po czerwonym dywanie. Mówiąc najprościej, chcę, abyś ignorował innych ludzi i ich opinie, a podążał tylko za swoimi uczuciami.

Cześć! SMS od Twojego najlepszego przyjaciela. Życzę Wam doskonałego zdrowia, żelaznych nerwów i całej torby szczęścia. Mam nadzieję, że wszystko, czego sobie zażyczysz, spełni się i że dla Ciebie życie będzie jasnym promieniem tęczy na szarym i deszczowym niebie.

Wspinałbym się w niebo i zabrał najjaśniejszą gwiazdę, aby dać osobiście lub odciąć część księżyca na prezent, ale nie jest on dla nas dostępny, więc po prostu uśmiecham się przez SMS.

Życzę wam w te urodziny bardziej lojalnych przyjaciół, życzę rodzinie, która zawsze będzie rozumieć i wspierać, i życzę czystej, szczerej miłości, która nie przeminie po 30 latach. Życzę czystego szczęścia.

Żyj pełnią życia, zapominając o bólu i smutku, żyj tak, jak chcesz. Żyj tak, żebyś na starość miał tysiąc historii dla swojego wnuka. Żyj tak, aby później na starość niczego nie żałować.

Nasze życie to piękny ogród, pełen róż o cudownym aromacie, ale wśród kwiatów kryją się niepozorne, ostre kolce, a niewielu ludziom nie udaje się zranić. Żałuję, że w twoje urodziny ciernie w twoim ogrodzie były jak najmniejsze, a z tych, których nie da się uniknąć, pozostaną tylko lekkie zadrapania.

Jesteś dla nas psotną, aktywną i zawsze wesołą! Obok Ciebie nie ma miejsca na nudę, smutek i rozczarowanie. Nawet jeśli zdarzają się jakieś kłopoty, wiem na pewno, że jak zwykle poradzisz sobie z nimi genialnie! W Twoje urodziny życzymy Ci tylko jednego - bądź szczęśliwą! To, co zainwestujesz w tę ważną koncepcję, zależy od Ciebie! Najważniejsze, że zawsze i wszędzie byłaś tak dobra, jak teraz, kiedy jesteś piękną i wesołą i świętujesz swoje cudowne urodziny! Niech ciepło, które umiesz obdarzać ludzi, powróci do Ciebie z radością, sukcesem i nowymi nadziejami!

Nasza piękna i najbardziej czarująca dziewczyna obchodzi dziś urodziny! Koniecznie znajdźcie się w mieście „Szczęście”, które będzie wypełnione miliardami jasnych gwiazd, wspaniałych chwil, niezapomnianych wydarzeń i udanych zbiegów okoliczności. I niech meteory dobrobytu, sukcesu, zabawy, radości, oddania i miłości nigdy nie opuszczą tego miasta.

Niech szczęście nigdy się od Ciebie nie odwróci. Niech los przyniesie tylko pozytywność i radość. Niech życie toczy się naprzód na lepsze i piękniejsze. Życzę, aby wszystkie horyzonty były otwarte przed tobą, aby wszystkie tęcze świata leżały na dywanie u twoich stóp. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!